Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény a napfénytetőről?...

Vélemény a napfénytetőről? Megcsináltassam, vagy ne? Előnye, hátránya?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valami rosszul sikerül a beépítésnél, akkor be fog ázni az autó. Idővel amúgyis romlik a szigetelés.


Viszont tök fless kirakni ott a kezed, jól néz ki ha csak a hátulja van felemelve.

2009. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előnye, ha szereted ha süti a nap a fejed, és borzolja a szél a hajad, és hallgathatod a menetzajt.


Légkondis kocsinál szerintem nincs értelme, egyébként segít a nyári felmelegedett kasztniból a meleg levegőt kitessékelni, mert engedi felfelé távozni.


És igaz,hogy az utólagos szerelés beázhat , ha szakszerűtlen

2009. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd! Imádom! Sokan megcsodálják, pedig nem olyan ritkaság szerintem, tök jó poén! Picit kabrió érzés...:-)

Buli hogy esőben, menet közben (kinyitva) sokáig nem érezni hogy beesik, mert a pár centis kis légterelőjén megpattannak az esőcseppek.

És szerintem halkabban zúg mintha oldalablakot húznál le.

Napfénytető forever:)

2009. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!