Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány lóerős az autótok és...

Hány lóerős az autótok és szerintetek mi az a teljesítmény ami már nem számít az átlagos kategóriába?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 01:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit cikizni, a kérdést azért tettem fel mert örök vita nálunk a téma :)
2011. júl. 31. 01:46
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Az átlag,az valahol 120-100 között van szerintem.Nekem több,mint 300,ami már elég komoly,de ez is eltörpül a nagy tuningmesterek alkotásai mellett,amik olyan 800-1500-2000LE-sek is lehetnek.
2011. júl. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag teljesítmény szerintem valahol 120 lóerőig terjed.
2011. júl. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
a nagy tuningmestereknek a kocsija átlagban kb annyi mint az átlagautós átlagkocsijának!:) csak van rajta pár hókotró meg egy vasalódeszka meg egy pár matrica:)
2011. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Az enyém 50-60 lóerő. Bőven elég! Nem tudom mi a fenének van oda mindenki a nagy motorokért.. Engem ez is a kicsi is elvisz ahova kell méghozzá azért elég jól. Autópályán lehet, hogy mindenki letol a 2.0 meg 3.0as motorokkal de a benzinkuton már én rögöhök!
2011. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
06:58-cal egyet értek. Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem, 55 lóerős a kocsink, bőven elég. Fürge kis jószág, még az osztrák, szlovén autópályákon, utakon is remekül megy hegyen-völgyön keresztül, legfeljebb a böhöm nagy motorú járgányok tolnak le. A miénk viszont alig fogyaszt :=)
2011. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
autópályán 140-nél 8 literes átlag,úgy hogy semmi zaj mert a motor alig forog,szerintem ezen semmi röhögnivaló nincs.Autópályán 140-el bömbölő motorral,10 literes átlaggal kuporogni egy konzervdobozban. Ezen se lenne,de mivel te is röhögsz rajtam ezért én is megmosolyoglak már ne is haragudj. De csak azért mert büszke vagy rá.
2011. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Papír szerint 50 LE, de 20 év alatt abból már pár paci szélnek eredt, maradt olyan 40-45. Még tanulok vezetni, most direkt jó hogy nincs benne több, mert záros határidőn belül összetörném. Néha azért előzésnél, ha neccesebb szituból gyorsan kéne kimásznom, hiányzik a több lóerő. Alapvetően igen, elvisz mindenhova. A pályán azért 100 felett már nem vagyok nyugodt. Ha van egy kis szél, mozog az egész, majdnem felszáll :)


Az átlagos szerintem a 70-100 között, és ennyi bőven elég is. 100 felett már kezd izmosodni. 200 le pedig már elég komoly. Efelett már felesleges, úgysem tudod kihasználni.


Mindenkinek olyan teljesítményű autó kell, amit kordában tud tartani. Én még egy 100le-s gépet nem biztos hogy kordában tudnék tartani, egy 200-asat meg pláne nem. Ahhoz még sokat kell tanulnom és gyakorolnom.

2011. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 101 lóerő Benzines,és elég jól megy viszont még a fogyasztása elviselhető 8-8,5 liter.Szerintem az átlag 120-140lóerőig tart.A felett már vezetni is tudni kell,és sajnos a magyarokra ez nem jellemző,elnézve a baleseti statisztikai adatokat.
2011. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Szlovén autópályán - az alagutakat kivéve, mert ott ugye 100-as korlátozás van - 130 körüli sebességgel (amúgy is ez a hivatalosan megengedett limit, minek mindig, minden szabályt áthágni?!) átlag 5,5 litert evett a kocsi. Ja, és tetőbox nélkül "elnyelt" 2 jókora bőröndöt, matracokat, felfújható állatokat(cápa, stb.), hűtőboxot, 2 sporttáskát, tonnányi szuvenírt, 2 felnőttet és egy kiskamaszt (semmi sem borult a nyakunkba a kis "konzervdobozban") :=). Nem fájt semmink, amikor kiszálltunk a kis konzervdobozunkból. Egyébként egy Corsa D dízel.

Persze, van, akinek ez tetszik, másoknak a nagyobb, mutatósabb, gyorsabb kocsi kell. Nincs ezzel semmi baj, mindenki vegyen olyat, amiben jól érzi magát.

Van egy barátunk, amúgy nagyon szerény ember, neki valóban nem villogás céljából, de mindig csak nagy kocsijai vannak (persze hozzá illő nagy motorral), mert abban érzi biztonságban magát.

2011. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!