Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány lóerős az autótok és...

Hány lóerős az autótok és szerintetek mi az a teljesítmény ami már nem számít az átlagos kategóriába?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 01:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hamar ítélkeznek a másikról.Olyannyira lénegtelen,ki-mit vág a másik ejéhez,mégis sokan ezt teszik.Úgy látszik,hogy a "közlekedés" kategória egyet jelent a "Beszólok a BMW-s köcsögnek."-kel
2011. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Krajoroka válasza:
Nekem volt egy Mercedes CLK 200 Kompresszorom az benzin 163 LE , átlag fogyasztás 10-15 literig terjedt , kb 2 hónapja vásároltam egy Mercedes C320 CDI-t w204 azaz az új kategória nem az ufólámpás vagy milyen , és az 224 LE aminek kb 7-15 literig terjed a fogyasztása 100km úton , viszont én egy sor 4 benzinből egy V6 dízebe ültem át az azért is van mivel én ha megyek Németországban nekem kell a 220Km/h sebbeség hogy minél hamarabb ki érjék Münchenbe ( ott dolgozom ) a CLK 180 felett el kezdett rázni ment volta még csak hosszabb úton utaszhatatlan , viszont a C osztály 235 környékén kezd el be rezonálni , ezzel aszt akarom mondani akinek úgy mint nekem kell egy olyan autó ami tartósan hosszú úton nagy sebbeségel tudjon utazni az 200LE felett van , ami alatta az inkább mondom városi autónak ami ritkán pályázik
2018. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!