Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány lóerős az autótok és...

Hány lóerős az autótok és szerintetek mi az a teljesítmény ami már nem számít az átlagos kategóriába?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 01:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 120-130LE a határ, afölött már nem átlagos.

Amúgy a kocsi mérete nem egyenesen arányos a fogyasztás növekedésével.

Én nagy darab vagyok, 2m, kis kocsiban a kormányon nem tudom áttenni a lábam beszálláskor (pl Peugeut 206-307), ezért kénytelen voltam nagyobb kocsit venni 1.6 105LE benzines és átlagba 6,5-el eljárok, ellenben egy 1.4 60Le F Astra sokkal kisebb de simán benyeli a 8 litert ha tartani akarod a forgalom ritmusát vele

2011. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nekünk eredetileg 105 lóerős de már szerintem néhány lóerőt vesztett az évek alatt.
2011. júl. 31. 13:02
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

400 lóerősöket vezetek évtizedek óta.

Szerintem 150 paci felett kezdődik a "nem átlagos" kategória.

Valójában azonban nem teljesítményt hanem inkább sebességet kellett volna kérdezz.

Már egy 101 LE-sből is ki lehet hozni kétszázat.

100 felett minden sebesség gyors,200 felett esélyed nincs,hogy túléld ha felemelkednél az aszfaltról.

300-zal is autózom néha de én őrült adrenalinfüggő vagyok.

:))

2011. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém 114 LE, szerintem 10 kilogrammonkénti egy lóerő felett már nem átlagos! (1600 Kg összsúlyhoz 160 LE még nem sok!)
2011. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

08:52


Igen, tudod én megtanultam büszkének lenni a legkisebb dologra is, arra amim van és nem vágyok mindig másra mert az olyan meg amolyan szuper! Nem tudom ki fog kevesebbet rajtaveszteni ha mondjuk ellopják az autóját(bár az én "konzervdobozom a kutyának sem kell szerencsére :D)

Rögöhj ki de boldog vagyok azzal amim van, akármilyen kevés is az bátran vállalom a milliomosok előtt is!! És aki egy kicsit is intelligens(szerencsére vannak értelmes gazdag emberek is) az nem kiröhög hanem elimser és tisztel ezért! Sznoboskodjon akinek jól esik én vállalom a "konzervdobozomat" az legalább a sajátom nem a banké még évekig. Lehet leszavazni mert elmondtam a véleményem!

2011. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért szavaztok le bennünket mert 50-60 lóerős autót vezetünk és nem 500-asat? Esküszöm jobban érzem magam benne mint egy Merceseben! Már csak ezért is :) Csak nem ciki lett szegénység hazánkban??
2011. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én nem RAJTAD/TOk rögöhök hanem azon hogy, mennyivel kevesebbet fogok fizetni. A kutyafáját, nekem 380 forint is pénz!! :(

Ha csak egy literrel is kevesebbet eszik már jó, nekem 380 forint is pénz! Épp ezért vettem konzervdobozt, igaz dombnak felfelé szinte tolom aztán lefele ugy megindul alig birom utolérni :D

2011. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%

Igazából ennek a kérdésnek így önmagában hogy "hány lóerős" nincs értelme. Valójában a kérdést így kéne feltenni:

- hány lóerős

- hány kilós

- milyen a teljesítménygörbéje

- hol adja le a max. nyomatékot

- hány sebességes

2011. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

szerintem ez annyira nem számít, hogy meg kellett néznem, a miénk hány LE, fejből nem is tudtam. Amúgy 110 és 1.4-es a motorja, abszolút kis teljesítményű.

Szerintem a nagy teljesítmény 300 LE felett kezdődik. Bár magánvélemény, hogy ennek a mindennapi használat során kevés jelentősége van, sokkal inkább számít a fogyasztás.

2011. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

17:47


Ki mondta hogy én milliomos vagyok? Az hogy valaki 2,5-3 ezres benzinessel jár még nem jelenti azt hogy milliomos. Én nem a benzinpénzen spórolok,hanem tudatosan vásárolok inkább. Például soha nem veszek semmit autópályán benzinkúton. Elég röhejes mikor megjön a diesel passatos aki ugye spórolás miatt vette az autóját és megiszik az útitársakkal 4 kávét darabját 450-ért.Plusz egy cola vagy ásványvíz dupla vagy tripla áron, és még ott is tankol (ami nem egy halálosan nagy többletköltség de ha valaki már spórolásra adta a fejét....) .Nem is dohányzok.Nekem az autóm a a hobbim. Ha rossz kedvem van beleülök,és odab.szok neki. Mikor kiszállok jobb kedvem van. Mondjuk hogy egy átlagautó 7 litert fogyaszt,az enyém 10-et.(kemény tempónál 20-at) Nekem megéri az 1200 forint különbséget. Úgyis ritkán használom mert cégessel járok. Még mielőtt bankigazgatónak hinnél jelzem hogy egy 9 személyes transitról van szó. Próbálj ki egyszer egy "nagy" motorral szerelt autót,és bele fogsz szeretni.

2011. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!