Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorotok van, mik az...

Milyen motorotok van, mik az előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

kezdem én:

simson

azajó benne, h van feelingje, nem csak a gázt kell húzni neki.az a negetívum a dologban,hogy gyakran kell gyertyát cserélni, hosszabb utakon felmelegszik a motor(nyáron inkább)


2011. aug. 1. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Simson előnyei : megtanulsz motorozni és szerelni és utána minden rendes motort értékelni fogsz.

hátrányai: teljességgel megbízhatatlan, folyamatos nyűgjei vannak. Ha otthonról elindulsz úgy, h semmi baja, garantáltan hazafelé már vagy be kell tolni, vagy beköpi a gyertyát, vagy eldugul valami. Nincs különolajozása, ezért hordani kell egy flakon olajat is amit aztán a kúton lehet öntözgetni benzin mellé. Nincs önindítója, bár ha lenne se indulna vele be rendesen. Nincsen benzinszintmérője, benzinlötyögtetéssel kell saccolni..., gyújtáskulcsa egy vicc, egy csavarhúzoval is elindítható (ha épp beindul), garantáltan összekoszol, tiszta ruhába ráülni felelőtlenség, csak hátsó féklámpa kapcsolója van, az se az igazi, elég gagyi megoldású (mit neki mikrokapcsoló, elég egy rézlemezke :) ) , dupla dobfék, kényelmetlen ülés, lábtartó szeret letörni, indexkapcsoló űbergagyi (ha éppen van rajta) világítás se sok mindenre jó. Sima léghűtés, minden ventillátor nélkül (S51). (egy ex Simson tulaj, aki örül, h megszabadult tőle )

2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

valahogy TELJESEN MEG TUDLAK ÉRTENI!

többet kell tolni, mint amennyit tudsz menni vele.Viszont a többi motort már sokkal jobban megbecsülöm. erre is jó volt, + rengeteget szereltem eddig..jövőre meglesz nagyobbra a jogsim, lehet,h 125-ös mz-m lesz, ami aztán nagyon sokkal jobb...... :D dehát van időm szerelni, nem vagyok ideges típus, a sétát pedig jól bírom, tehát ideális vagyok NDK-s motorok tulajdonosának.. :DD

2011. aug. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!