Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Scénic -röl vélemények?

Renault Scénic -röl vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyik ismerösöm gondolkodik,hogy ezt vegye vagy Suzuki ignist.Mi mondtuk neki hogy inkább ignist de majd holnap elválik.
2011. aug. 1. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha a 3. szériás scenic-ről van jó, akkor az messze jobb, mint az Ignis, nem is egy kategória, ahogy árban sem.

Ha a 2. kategóriás scenic-ről van szó, az még mindig jobb, mint az Ignis. Kényelemben, felszereltségben, egy szóval élhető autó.

Ha a legelső szériáról van szó, akkor egyértelműen Ignis a barátod.

2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sittiritti válasza:
Segitsetek nekem! Vettem egy 2002s renault scenic 1.8 16v benzines autót. Elmentem vele dolgozni,nem volt gond. Indultam haza...pár méter után rángatott az autó,a gázpedált hiába nyomtam,erötlen volt. A müszerfalon kigyalladt a sárga motor jel. Müszerrel megnézték,szenzor csere. Igen ám,de a harmadik szenzor csere sem ért semmi. A helyzet változatlan. Pöccre indul,pár méter után jön a rángatás,leállok,ujra indulok,és addig játszom ezt vele mig abba nem hagyja. Utána besimul,megy. Második hete,és a második szerelöhöz vittem a kocsit,és csak várok....MIT TEGYEK?MIT JAVASOLTOK?
2015. okt. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!