Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Kinek...

Sunyi vakond kérdése:

Milyen autót vegyek? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy használt Dízel autó érdekelne, minél olcsóbb.

Fő szempontok a megbízhatóság, fogyasztás, egyszerű javíthatóság (ha elromlik én is meg tudjam csinálni)


2011. aug. 3. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo , BMW X5 , Volvo XC60, Range Rover , BMW X1 , Jeep Grand Cheeroke , Opel Vectra, Mercedes Ml
2011. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem szakmai képességeidet, de sztem egy golf II/jetta II, passat, 124es mercik elég jók tudnak lenni, persze ha kivársz egy jó példányt...
2011. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régi jó dieselek:

1.7 TD isuzu(opel, mazda)

1.9 Tdi 90-110Le (audi, vw, skoda, seat)

124 merci(diesel)

Amugy milyen autót árulsz?

2011. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a régi opel corsa A VAN 1.5 D (isuzu) jó autó meg pöccre indul a legnagyobb hidegben is de sajnos nincs pénz a felújítására de már ráférne mert 1990-es, viszont a 4,5 év alatt amíg jártam vele egyszer nem indult be mert lemerült a 6éves aksi
2011. aug. 3. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Peugeot partner 1.9 D a világból kivisz,és nagyon megbízható 6 liter/100 km a turbo dízelt felejtsd el,szívót vegyél ha jót akarsz.Tapasztalat 3 évig ilyen autóm volt!
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha elromlik én is meg tudjam csinálni"

Hát ez így elég nagy követelmény az elmúlt 50 évben gyártott bármely autóval kapcsolatban. Nem tudom milyen autószerelési tapasztalataid vannak de ahhoz hogy egy autót te magad szervizelgess kell ismerni egyrészt a típust, másrészt nem árt ha rendelkezel egy jól felszerelt garázzsal is. Azt lenne még érdems tudni hogy mekkora autóra van szükséged, kis városi szaladgálóra vagy országúti családhordozóra. Egyébként a relatíve könnyebben szervízelhető típusok olcsón, jó fogyasztással ezek:

Peugeot 405: [link]

Mercedes-Benz W124: [link]

Audi 80: [link]

Opel Kadett: [link]

Daihatsu Charade: [link]

2011. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az előző kocsin féket újítottam fel ami így 4ezer forint volt a darabonkénti 80ezer helyett és a garázs elég jól felszerelt

a lényeg elférjen benne 5 személy

2011. aug. 3. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!