Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz-vizsga előtt elolvastáto...

Kresz-vizsga előtt elolvastátok végig a tesztkönyvet, vagy csak a kérdéseket tanultátok meg a gyakorló CD-n?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam csak a tankönyv meg a CD játszott, meg nyomtatva kaptunk vagy 100 komplett tesztet, nekem így hibátlan lett :P
2011. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
tesztkönyvet ki se nyitottam netről leszedtem a azt a kresz progit amivel te is vizsgázni fogsz azt azért érdemes lenne leszedned, mert ráhuzhatsz jobban a 3 pontosakra
2011. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el semmit, csak jegyzeteltem az oktatáson és letöltöttem a netről a tesztprogramot. Elsőre sikerült, 3 hibám lett.
2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tanuld meg a kresz fontosabb szabályait aztán cd rásegít és az életben is jó leszel nem csak a vizsgán!
2011. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is tesztkönyvem. Azt mondták, hogy lehet majd vennünk, de aztán nem lehetett, csak sima könyvet kaptunk, abban van szabály, műszaki, járműkezelés, elsősegély. De amúgy órán jegyzeteltem(pont ma volt az utolsó), minden óra után begpeltem a anyagot, és kaptunk CD-t, amin van tesztprogram, azt csinálgatom.
2011. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

" Azt mondták, hogy lehet majd vennünk, de aztán nem lehetett, csak sima könyvet kaptunk, abban van szabály, műszaki, járműkezelés, elsősegély. "


Erre a könyvre gondolok.

2011. aug. 4. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
én órán figyeltem, könyvet nem vettem, a tesztprogramon 2x végignéztem az összes kérdést és közben töltöttem ki b kategóriás tesztlapot szintén a progiban. Tegnap volt a vizsgán, kereken 1 hibapontom lett.
2011. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most néztem bele még jobban a könyvbe, és mindenkinek csak ajánlani tudom, legalábbis nekem nagyon szimpatikus és érdekes is :)


20:28

2011. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!