Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G? Vélemények?

Opel Astra G? Vélemények?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, ki mit tapasztalt? 1.4-es 1.6-os? Fogyasztása kb milyen? Minden érdekel amit tapasztaltatok, ha kérhetném dobjatok már 1-2 linket is.

Előre is köszönöm.


2011. aug. 6. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jókat hallottam róla.Megbízható,és a fogyasztása sem vészes 1.4 gyenge 1.6 már jó,elég erős,dízelnél a 2.0 adagolóhiba(típus hibája) sajnos gyakori,ettöl eltekintve jó.
2011. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Icipicit kevésbé sz@r mint a FAsztra.

Ha van minimális eszed. Golf-ot veszel esetleg Polót, Corollát.

Ilyen korú (Astra G) használt autóból csak VW vagy Toyota ami még autó. Az Astra meg amúgy soha sem volt az. Sajnos tudom.

2011. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz autó csak kicsit unalmas átlagos ja és az Ecotec motor erősen fogyasztja az olajat az 1.4 es gyenge lomha sokat fogyaszt az 1.6-os már jó.
2011. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan rossz mint egy Swift, de nem olyan jó mint egy AUTÓ.
2011. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. am kb mennyi az a nem vészes fogyasztás? 7-8 literből megáll az 1.6-os? másik kérdés sokkal többet eszik az 1.4-eshez képest?
2011. aug. 7. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, szerintem ne itt érdeklődj! Mint láthatod olyan emberek válaszolnak, akiknek életükben nem volt ilyen autójuk, sőt talán még jogosítványuk sincs...
2011. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk egy lassan 11 éves G Astránk van, 1.4-es, kb. 7 litert fogyaszt, az alap dolgokon kívül (olajszűrő, légszűrő stb.) semmi nem volt rajta cserélve, nem volt vele semmi gond, pedig minden nap használjuk.

Tényleg kicsit lomha, ez főleg előzésnél vehető észre, de első kocsinak szerintem teljesen megfelelő, megbízható. Szervize se drága, ami azért gondolom nálad is egy elsődleges szempont.

2011. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az 1.6 benzint ajánlom, mert 8 körül megvan a fogyasztása és az 1.4 is e körül fogyaszt mert az 1.6hoz képest erőlködve teszi meg azt amit a nagyobb könnyen.
2011. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 4éves twinportos van. Vegyesen használva sok várossal 6L a fogyasztása.
2011. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:16-os Hát Wartburg is volt egy kettő ilyen. ;)

Én csak vezetem, nekem konkrétan tényleg nem volt.

De az ismerőseim akik Fasztrát vezetek ami tényleg halálosan sz@r volt. Ők is azt mondták csak egy kicsit kevésbé sz@r. Ez kb. olyan hogy Fasztra után szinte csak olyan ült bele aki azt cserélte erre. Meg a jó kis szívató cégek cserélték a kidobás előtt is jobb például Corollákat erre. Első csere amit egységesen egy hónap után és végig szidnak. Tehát nem a kezdeti eseti részleges ellen állás.

2011. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!