Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó autó az Opel...

Szerintetek jó autó az Opel Astra F? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha normálisan karban van tartva 500-600 ezer KM hiba mentesen, típushibája pedig csak az, hogy ha pörgeted akkor eszi az olajat, valamint a ráncfelvarrás előtt szeret rohadni. Lehetőleg a későbbi szériából származót érdemes venni belőle, az 1.4SI, vagy az 1.6SI motorral.
2011. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Amúgy 1.6-os 101LE-s 2001es F Astrán gondolkozom.

2011. ápr. 28. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Na az jó :)
2011. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Strapabíró olcsó autó,minimális fenntartási költségekkel.

Viszont nem szerencsés az "öreg" széria utolsó darabjait megvenni hiszen egy 2001-es "F" 5-700 ezres autó és külsőleg nem különbözik 10 évvel korosabb 100 ezres társaitól.

Én öt-hat kilóért már inkább "G"-t keresgélnék a helyedben.

[link]

[link]


De Te tudod - a Te döntésed,a Te pénzed.

2011. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gunnerade válasza:
Hello! Èn nemrég vettem egy 2001-es f astràt és nem bàntam meg! Szàzszor inkább egy kiforrott F astra, mint egy ugyanannyi idôs, uton-utfélen lerobbanò, gyerekbetegségekkel küzdö G astra!
2011. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!