Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbontóból lehet akkumulátor...

Autóbontóból lehet akkumulátort venni?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem újra.Hallottam róla,hogy lehet olyat csinálni hogy bemegy az ember,és kiszereli magának ami kell,és az úgy sokkal olcsóbb.
2011. aug. 7. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet,csak nem erdemes :/

inkabb vegyel vmi gagyibbat,de ujat.

2011. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 2 éve vettem bontóból akkut ,egy féléves autóba hátulról belerongyolt a kamion és a kisautó totálos lett,a sértetlen elejéből kivettük a hibátlan akkut, ezzel járok ma is
2011. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, csak 10-ből 9 a töltést sem fogja venni...


20E alatt lehet Bosch minőségi aksikat venni, gagyit meg jóval olcsóbban is. Kár fenntartani az autót ha ennyit nem tudsz rákölteni...

2011. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak köszönöm,szerintem is lehet találni jó állapotban levőt.Mennyiért vetted?
2011. aug. 7. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.Az ára a márkától és az állapottól is függ.A bontónak is haszon,ha még el tud adni egy jó akkumulátort.Mondjuk van benne kockázat,de ott is lehet jót találni.Vigyél magaddal egy feszültségmérőt és mindenképpen nézd meg a töltést vásárlás előtt.Én 3ezerért vettem egy Perion akksit a bontóban,és másfél évet kibírt.Azt gondolom,hogy ez ár érték arányban korrekt volt.
2011. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lealkudtam 5 ezer forintra
2011. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!