Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eredetiség vizsga? Üzembetartó...

Eredetiség vizsga? Üzembetartói? Mennyi egy ilyen?

Figyelt kérdés

mennyi be van manapság egy Eredetiség vizsga??


és mennyit kell fizetnem az okmányirodába az üzembetartóiért?? (ha jól tudom 6000ft) ?


2011. aug. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
eredetiség vizsga:17 000ft,üzembentartói köbcentinként 18 ft, plusz 6000ft a forgalmicsere. amúgy ha üzembentartóival akarsz venni kocsit,ahhoz nem kell eredetiség vizsga,viszont az üzembentartói kölcsége csak az eredetiségvizsgával kerűl kevesebbe,mint az átiratás.
2011. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésem lenne még: Ha pl. apám nevén van az autó de én hajtom akkor megnűntethetnek??(Mivel látják hogy egyezik a név és a lakcím...?!)
2011. aug. 7. 16:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint csak a vezetéknév egyezik!!!
2011. aug. 7. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
engem megállítottak ugyanugy mint téged, de nem szóltak semmit. (nálunk is ugy van hogy apu autója de én mentem vele)
2011. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a kocsi papirjai rendbe vannak,akkor nem. nálam u.ez a helyzet,hogy anyum nevén vannak a kocsiim,mert mikor megcsináltam a jogsim,sokkal olcsóbb volt a k5elező az ő nevére mint az enyémre
2011. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!