Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelő nő? Létezik...

Autószerelő nő? Létezik ilyen? Szívesebben vinnéd az autódat egy nőhöz, vagy az ilyet jobb egy férfira bízni? (Alul bővebben)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mindkettő ( a nő is, és a férfi is ) ugyanakkora tudással és tapasztalattal rendelkezik. Sőt, még az árak is megegyeznek, csupán annyi a különbség, hogy az egyik nő, a másik férfi.

Na? Melyiket választanád?


2009. ápr. 10. 17:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Egy nő miért ne tudná a gyári csavarokat kifeszegetni pl.: egy.dachia 1310 TLX-ből? :-D

Manapság sok háztartásban nincs férfi és a lánygyerekre juthatnak "férfias" feladatok. Nálunk is ez a helyzet. Sitthirdás, ásás, szerelés, stb...

Lány létemre engem is vonz et a szakma...Szerintem amúgy is klassz jelenet hogy bebilleg egy szöszi nő, csinos ruhában egy műhelybe, majd átveszi a kertésznacit meg a munkavédelmi bakancsot és munkaidő után kitipeg a műhelyből :-D:-D:-D

Szerintem összecsúszott hogy melyik férfi és a női szakma. Ahol a "másik nem helye lenne", az ellenkező nemű jobban teljesít pláne ha érdekli. Mesterfodrászok, szakácsok, díjnyertes műköröm építő...nem ritka a pasi..

akkor ha egy nő élvezi akkor ne húzukk a szánkat. Női kamionsoför...akkor legyen női autószerelő ;-)

2013. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!