Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Unatkoztam, rátaláltam....

Unatkoztam, rátaláltam. Mennyiből lehetne helyrepofozni? A kíváncsiság

Figyelt kérdés

:)


[link]


2011. aug. 9. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokból, konkrét összeget csak a javítás végeztével lehetne mondani, becslő összeghez is tudni kéne, hogy mennyire sérült a futómű, a motortérben mennyire sétáltak arrébb az alkatrészek, illetve sérült-e padlólemez, valamelyik oszlop, nyúlvány.

Az RX 8-hoz nem is olcsók az alkatrészek. Szerintem 2 millió közeli összeg lehet.

2011. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát akkor alkatrésznek árulják... :D
2011. aug. 9. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért hívd fel, kérdezd meg, hogy milyen a képeken nem látható sérülései vannak még. Véleményem szerint nem lehet annyira nagyon reménytelen, hisz az ablakok nincsenek betörve, repedve, de még a tükör is a helyén.
2011. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha jól látom még légzsák sem nyílt.
2011. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt sehogy se lehetne normálisan megcsinálni, ha milliókat költsz rá akkor is messziről látszana hogy összetörték, meg amúgy is ritka autó tehát nem könnyen kapsz hozzá alkatrészt se.

Még az oldalát nagy nehezen meg lehetne csinálni de az eleje tropára ment, le merném fogadni hogy a motor sincs a helyén.

Szóval ez 10xes gazdasági totálkár minimum, ezért nem is csinálják meg, hanem a használható részeit alkatrészként értékesítik.

Ez nem az az eset mikor egy törött lökhárítós Swiftet kipofoznak bontott alkatrészből, felpolírozzák és olyan mint az új.

2011. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyszeri ember ilyenkor néz körül angliai honlapokon épp, de olcsó autóért... Aztán mehet a barkács és a végén lesz belőle valami autóforma, csak nem tökéletes.
2011. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress egy olyat is aminek a hátulja totál kár és a kettő egybe már oké lesz :)
2011. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!