Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha simsonra 50-es helyett...

Tofy kérdése:

Ha simsonra 50-es helyett 60-as hengert rakok akkor a főtengelyt nem kell cserélni ugye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, de érdemes cserélni, mert hamar tönkre fogja tenni.
2011. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háááát, egy darabig viszi, de szerintem a legjobb szett: Sós Anti-féle 60 ccm 4 felömlő, tágított leömlő (kipufogóablak), 70 ccm-es erősített főtengely, tervezett rezó. Ja, és 7500-8000 körülre hangolva :) haveromé ilyen, röpke 8 (!) lovacska van benne (fékpad-eredmény), és 4 körül iszik sportosabb használat mellett :) 2-esben húztam neki egy kövérebb gázt 7000-nél... hát majdnem eldobtam, akkorát húzott :D

16/F

2011. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, azt szokták mondani, hogy a jó állapotú gyári bírja, de ha veszel másikat akkor jó esetben nem kell hozzá nyúlnod mostanában.
2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyári, jó állapotú bírni fogja, ha nem forgós 60-as a henger, de ilyen bolti "erősített 70-es" fantázianevű szarokat ne vegyél meg, mert reszelővel kettéreszelem az egészet, olyan puha fos anyagból van. Gyári főtengő, Rocket, Yoko vagy PJD hajtókarral örök életű. Enyémben is ilyen van, 12 ezret forog a 60-asom és bírta 2 évig, pedig nem mindig Repsollal használtam és hidegen nyeleztem. Nem vagyok rá büszke, azóta felnőttem, ilyet nem csinálnék. Csak azt akartam vele érzékeltetni, hogy nem rossz cucc. AZ alsó görgő is elég strapabíró, felülre meg vegyél valami műanyag kosaras INA vagy SKF tűgörgőt.
2011. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hokonbaszlak ***** válasza:
Hát nekem volt 70-es henger rajta de fél év alatt szét baszott nekem mindent..És most 60-as van rajta de evvel bírja :)
2011. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!