Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt,4-5 éves Ford Focus...

Használt,4-5 éves Ford Focus kombi és Skoda Octavia sima, vagy kombi közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ford Focus. Az Octaviából túl sok lehetett rendőrautó vagy taxi. Amúgy külsőre nekem pont az Octavia tetszik.
2009. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Octáviából a kombi abból is a 4 kerék meghajtású a legjobb, én azt választanám.
2009. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Elég sok olyan Fordhoz volt szerencsém, ami 100 ezer km környékén megadta magát motorikusan. De jóvl elismertebb innovatívabb autó, mint a Skoda.

A Skoda nem igazán innovatív autó és viszonylagos olcsósága miatt gyakran használják céges flottában könnyű kifogni egy lestrapált példányt. 4x4 -et nem ajánlom, mert ha elromlik, az majd 1 milliós tétel. Kombit se véletlenül vesznek az emberek, várhatóan jóval lestrapáltam egy azonos kombi,mint egy azonos nemkombi.

2009. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért menne tönkre a 4X4 hajtás? Az autódnál is megnézed kitől és honnan vásárolsz, milyen volt az előélete, teljesen megvizsgálod az autót, ha nem értesz hozzá autószerelőt viszel magaddal. A focus megbízható, de ha kell akkor költséges a szervizelése, a skoda sem sokkal megbízhatatlanabb és igénytelen,a szervizelése olcsóbb.
2009. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintetek az Octavia kombiba kevés az 1.4-es motor?
2009. ápr. 15. 14:12
 6/9 anonim válasza:
43%
Attól függ. Nekem volt Golf 4-ben is 1.4 75 LE motor. Simán lehet vele takarékosan autózni. Most Octaviám van 80 LElett időközben u.a. a motor. Tök elég a mindennapokban ez az erő, de próbáld ki és megtudod. Százszor jobb, mint a Focus!
2009. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ford Focus kombi. Nehogy Skoda-t vegyél, fapados és motorikusan sem az igaz. Nekünk is Ford Focus kombink van, volt már nagyobb baleset és öv nélkül se lett semmi bajunk, hihetetlenül biztonságos ráadásul kényelmes. Ha egy tekintélyes, jó megjelenésű és praktikus családi autóra vágysz akkor mindenképpen a Ford-ot válaszd!
2009. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az Octavia mellett voksolnék.Mivel láthatóan nagyobb is mint 1 focus.Bár attól függ mire akarod használni.

Ha nagy a család akkor Octavia ha nem akkor focus.Viszont az Octaviában 1.4-es motor az nagyon langyi .Sima 8 szelepes 75 pónis egy akkora autóba?!Volt szerencsém egy ilyen járművet vezetni ,rátettem a kílmát és alíg bírt moccanni szinte fuldoklott.Csak 1.6-os motorral az Octaviát vagy 19.tdi-vel.Viszont a focusban van 1.4-es motor 90 lóerő felett ami elég kielégítő.

2010. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A focusban az 1.4 es motor 80 lóerősbe van csak, bocs nem akarok itt okoskodni... A másik benzinmotor az 1.6 os 100 lóerős. Elég régen volt a kérdés de én még mindíg fordot venném :D Ha még ér vmit a válaszom. Am 1.4 es focusom van sedán és szerintem elég bele vagyis pont kényelmesen lehet vele menni, ha odanyomod neki akkor meg megy is rendesen...(és ne dőljetek be a kia ilyen meg olyan 109 pacijának , mert az tutira nem annyi, a ford sokkal nyomatékosabb a skodánál is) Remélem tudtam vmi újat mondani így másfél év után :D
2010. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!