Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo kombihoz szeretnék...

Balazs00xx kérdése:

Ford mondeo kombihoz szeretnék leírási könyvet a baj lent hogy miért, hol találni ilyet pontosan?

Figyelt kérdés
kivillan néha néha egy kis valami a műszerfalon és nem tudom mi az... mintha egy kis hordó szerű jel lenne benne egy X el nem tudom képet tudok emailban küldeni hátha valakinek volt ilyen baj már.. vagy tud segíteni
2011. aug. 19. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Idestova 20 éve gyártanak Mondeo néven különböző méretű autókat a Fordnál úgyhogy nem ártana tudni hogy melyik széria melyik modelljéről van szó. Egyébként ha megfelel az angol nyelvű segítség akkor itt már rendelhetsz is 2-3000 ezer forintért könyvet, tapasztalat szerint max. 2 hét alatt ide is ér: [link]

Ha viszont ékes nyelvünkön kívűl nem ragadt más beszéd ajkadra az évek során akkor megéri ellátogatni mondjuk a legközelebbi Ford márkaszervízbe vagy méginkább a magyarországi vezérképviselethez és megkérdezni hogy nem-e tudnak neked szerezni ilyen könyvet magyarul (valószínűleg nem, nekik nem érdekük).

2011. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, majd elfelejtettem: www.marotikonyvker.hu

Tőlük is megrendelheted ugyanazokat a könyveket (kicsit drágábban), de ha beütöd a keresőjükbe a "Mondeo" szót akkor talán hoz ki magyar nyelvű könyveket is. Persze ez nem garancia arra hogy az a könyv jó lesz a te autódhoz.

2011. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez pl. pont magyar, nézdd meg hogy a típuslistánál hogy a te Mondeódhoz jó-e: [link]
2011. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az évjárat és az hogy beszélsz-e pl. angolul segítene a segítségnyújtásban. :)

Itt pl. van kezelési könyv a 2007-eshez (26 MB, nem kicsi fájlocska)

[link]

2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem 1997-es 2.0i 16v kombi

ebook ot kerestem de nem találtam ti nemtudtok valhol?

2011. aug. 20. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a benzines Mondeokhoz íródott Haynes könyv, nem tudom segít-e, kezelési utasítást vagy hasonlót nem találtam.

2011. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !!!!
2011. aug. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!