Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós rutin vizsgán sokat...

Autós rutin vizsgán sokat kell beszélni vagy elég csak a lényeget mondani egy mondatban?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz?

Elég mindenre a 15 perc?


2009. ápr. 16. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra kell válaszolni ami a kérdés.Én anno kaptm egy a/4-es papírt amin rajta voltak a beszélni valók.Persze a leghosszabbat húztam a kerékcsere folyamatát de még így is bőven benne voltam a feladatokkal együtt is a 15 percbe.pedig lány is vagyok:D:D
2009. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja még valami.Ha gyorsan akarnád csinálni tuti megbuksz:Dfőleg a hátrafelé tolatásra allergiásak ha gyorsan akarod!!!
2009. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Tőlem csak a lényeget kérték, néhány szóban (kb 2-3 perc). Viszont aki a kerékcserét húzta, 8-10 percet beszélt. Nekem az oktató azt mondta, hogy inkább mondjak el mindent amit tudok, tehát részletesen kezdjem el a témát - ha az oktató akar úgyis megállít hogy "köszönöm, elég". A vezetés része kb 5 perc volt (persze feladattól függ). Én a tolatva parkolást húztam - nem ment túl jól (ferdén állt az autó), de nem kötözködtek.

Szurkolok neked! :)

2009. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kerékcserét kaptam. eljutottam addig, hogy leveszem a dísztárcsát és kitekerem a csavart. Megkérdezte merre, megmondtam és ennyi volt :)))))
2009. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én anno az elakadásjelző 3szög felállítását húztam, arról nem kellett sokat beszélni felállítottam és közben magyaráztam, h széthúzom a lábait, így letámasztom és kész. Megkérdezte, h milyen messze kell tenni, megmondtam majd irány a gyakorlat.
2009. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan ilyen színvonalon tartunk, hogy a háromszög felállítása? Atya isten .... hát nem csoda, ha ma mindenki kap itt jogsit ...

Egy jó példa: két házzal arrébb eg ynőszemély megkapta, kerek két héten belül kettő darab balesetet csinált, amelyikből az egyik halálos is lett ... na hát én nem tudom hogyan lehetne ezt normálisabbá tenni, és egyáltalán miképpen lehetne az alkalmasságot mérni, de elég sokat vagyok az utakon, és néha tényleg nem értem sokan hogyan kaptak jogosítványt, annyira alap dolgokkal nincsenek tisztában, na rutinról, rzékről meg nem is beszélek már.


De ha ilyen a rutinviszga ahogy mondjátok, akkor kezdem megérteni.

2009. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt nem csak a rendszerrel van a gond, hanem a korrupcióval.. Minden vizsgabiztos megvesztegethető, ez itt az egyik fő gond!
2009. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a rutinfeladatokat úgy meg tanultam ,hogy az életbe nem felejtem el.hibátlanul vizsgáztam és minimum óraszámmal pedig azt sem tudtam hogy kell elindulni az autóval.Egyszerűen jó volt az oktatóm szívvel lélekkel tanított engem.....20/L
2009. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!