Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom megnézni hogy a...

Hogy tudom megnézni hogy a robogón milyen menetes a tükör?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ha pl 8-as méret, de balos menetet ír az új tükör doboza,akkor honnan tudom leellenőrizni,hogy a motoron is balos e a tükör?Mert elvileg aa jobb oldali tükör is lehet bal és jobb menetes is és ugyanez fordítva is.A bunkó hozzászólásokkal kíméljetek!köszi
2011. szept. 27. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a vasboltba kérsz egy 7es meg egy 8 as vastagságú csavart és belepróbálod melyik megy bele. amelyiket beletudod tekerni az a nyerő átmérő.. :) Nem fognak külön bal és jobb menetet marni a bal és jobb tükörnek. még a menetszámmal se szoktak variálni igazán.. ugyanaz mind. Nekem Endúrón volt robogóra való tükör . De dizájnosan nézett ki ,nem mondta meg senki hogy nem gyári. :)
2011. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szedd le a motorról, és megtudod hogy milyen menetes, ilyen egyszerű.
2011. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jaa, értem már, hogy nincs rajt tükör. :D
2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van rajta egy db tükör, de ezt is leakarom cserélni és venni egy újat rá.A méretét már tudom hogy mekkora, a kérdés az hogy bal vagy jobb menetes?ezt hogy kell megnézni?!?!?!
2011. szept. 28. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Normál menetes.

De ha nem hiszed el akkor szedd le azt az 1 et és vidd be a motorosboltba hogy ilyen méretű tükör kell neked.

De ne ugy mond hogy ilyen tükör kell.... XD Mert ha nincs pont olyan elhajtanak a sunyiba. :D közbe lehet olyanmenetű meg 700 fajta van nekik a raktárba csak nem hozzák ki mert nem pont olyan. Én esküszöm jártam sokszor így autóalkatrészekkel.

2011. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szent ég, hát hogyan nézd meg... Ha balra tekered ki akkor jobbmenetes, ha jobbra akkor meg...találd ki.
2011. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!