Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 jó első autónak?

Mazda 3 jó első autónak?

Figyelt kérdés

2006-2007-es Mazda 3 használtan jó vagy szerintetek túl "komoly"?

Apáméknak úgy alakult hogy most van egy kis pénzük nekem meg most lesz jogsim és ez a gép nagyon tetszik:

[link]


2011. aug. 25. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet, de biztos jó autó. Én inkább valamilyen német autót vennék.(nem vagyok japán ellenes, mielőtt még valaki beszólna)
2011. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, sőt! Sokan örülnének ha első autónak ilyent kapnának :)
2011. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy baja van, hogy ennyi pénzért más típusból fiatalabbat, és dízelt lehetne kapni jóval kedvezőbb fogyasztással, jobb állapotban.
2011. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem ennek a formája egyáltalán nem tetszik. Semmi extravagáns nincs benne. Inkább Mazda 6-ot vennék, vagy ha mindenképp ezt, akkor legalább sötétített ablakokkal feketében.
2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A fogyasztása 7 l körül van szerintem ez annyira nem rossz.

Mások is mondták hogy semmi "vagány" nincs a külsejében...

Nem tudom nekem a nagy kerek lámpás, nagy hűtőrácsos, kerekebb autók annyira nem jönnek be. A Mazda 3 legújabb kiadása sem tetszik már annyira de ez nagyon bejön

2011. aug. 25. 14:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a kocsi gyönyörű szép!
2011. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a népítéletet olvasom, inkább 8 a fogyasztása ezeknek, cserében nem igazán mennek. Továbbra is azt mondom, hogy 2 millió Ft horribilis egy 4-5 éves benzines középkategóriás autóért. Ennyiért bőven van DÍZEL 1.7-es H Astra, ami jobban is megy, meg legalább 2 literrel kevesebbet fogyaszt. Én a Renault Megane-t választanám dízelben, az 5 liternél nem fogyaszt többet, és ugyanennyi pénzért 2 évvel fiatalabbat kapsz.
2011. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én amúgy a helyedben inkább Toyota Avensis-t néznék. Sokkal szebb autó és messze nem tűnik el úgy a szürkeségben, mint egy ilyen Mazda 3-as.
2011. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, szóba van még az Opel Astra H, Corsa C vagy VW Golf 5, Toyota se lenne rossz, de nekem ez a Mzda tetszik nagyon...
2011. aug. 25. 15:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem első autónak ahogy te is írtad ez túl "komoly" autó, úgyis meg fogod húzni parkolóban vagy koccansz vele stb.Amúgy meg ha benzinest akarsz venni vegyél azt nekem se kéne a dízel.
2011. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!