Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó első autónak? Többi lent!

Ez jó első autónak? Többi lent!

Figyelt kérdés

[link]


Autós isi utáni első autónak jó ez? :) Magamnak veszem. Kb mennyit számoljak még ezen felül? Sosem vezettem, most kezdem majd a sulit :)

20L


2011. okt. 8. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
elmegy
2011. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék 20 éves kocsit, de ha nem tudsz/akarsz többet költeni rá, akkor reális választás. Valószínűleg időről időre előjön majd valami hiba, viszont egyszerű szerkezet, nem fog százezrekbe kerülni a javítás.
2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudok most többet, a sulit is magamnak fizetem, viszont egyáltalán nem értek hozzá, ezért kérdezem. köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 8. 19:14
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Ezért az árért szerintem jó választás.

Mivel a műszakija friss, és a leírás alapján gumik is jók, akkor csak meghibásodáskor kell majd költened rá, ami remélhetőleg nem lesz gyakran.

Ha esetleg van valamilyen műszaki dolgokban jártas ismerősöd, vidd el magaddal, amikor megnézed az autót.

Egy próbaúttal elég sokat meg lehet állapítani.

2011. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen oké,de azért át kell nézni.Lényeg ,motor váltó rendben legyen a többi csak sallang.
2011. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha most vennéd mennék segíteni választani, szeretem nezegetni a hasznaltkocsikat. :)
2011. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem a legjobb választás. Kérdezd meg h napi használatban van-e. Amúgy még a km is hihető, mivel benzines coupe.
2011. okt. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyit talán megér.További költségek:Átiratás köbcentinként 18 ft,törzskönyv 6000,forgalmi 6000,eredetiség vizsga olyan 18-20.000.
2011. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2011. okt. 9. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:

hidd el nekem tökéletes választás lesz!! nem drága nem is ehet olyan sokat és ha véletlen törne 1 kicsit akkor nem 1 többszázezres,többmiliós kocsi törik!!

jó választás!!!!!!

2011. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!