Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért csinálja ezt a motorom?

Mért csinálja ezt a motorom?

Figyelt kérdés
van egy régi honda tact-om és azt csinálja hogy mikor még a motor hideg akkor nagyon szépen huz és erö is van benne de amikor bemelegszik elkezd fulladozni meg alig van benne erö valami tipp?
2011. szept. 18. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyertyát próbáld meg kicserélni. Lehet, hogy más a hőértéke mint ami kellene. Lehet, hogy hidegen mindig húzod és azért van oda.
2011. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazábol ez a gyertya má nagyon régota ben van uh sztem nem az lesz a probléma de hétfön veszek bele egy ujat én inkább az üzemanyag ellátásra gyanakszok met amikor leálitom és másnap ujra beinditom adigra lefojik annyi amennyi kell és amikora bemelegedfne elfogy a csöböl vagy valahonnan és utána már csak kevés üzemanyagot kap de már a karburátort kitisztitottam meg ahogy néztem nincs eltömödve sehol
2011. szept. 18. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el hogy a gyertya lesz a hibas nem az uzemanyag
2011. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti a gyertya lesz! Gyertyát minden évbe le kell cserélni!
2011. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!