Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolatótükör. Mi a neve annak...

Tolatótükör. Mi a neve annak a tükörnek, amit az autók hátsó szélvédőjére ragasztanak, rögzítenek fel, hogy könnyítse a tolatást?

Figyelt kérdés
Biztos láttatok már olyan autót, melynek a hátsó szélvédőjén egy négyzet vagy téglalap alakú kifelé homorú, befelé domború tükör volt felszerelve, könnyítve ezzel a tolatást. Segítséget nyújt belátni a hátsó kerekek mögötti teret, pl. padka, árok. Sehol nem találok ilyet az interneten, nem tudom pontosan mi a neve. Ha tudtok, konkrét linkeket is adhattok. Köszönöm!
2011. aug. 28. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én még sohasem láttam ilyen autót, gondolom egyénileg a tulaj találta ezt ki, ha elviszed az autót egy szerelőhöz, szerintem ott tudnak neked is eszkábálni ilyet és nem is hiszem, hogy drága lenne.
2011. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kamionokon elég gyakori a jobb oldali ablakon az ilyen , de lövésem sincs merre lehet beszerezni. Esetleg Homashita, hátha ..
2011. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én láttam ilyet VW Transporteren, de sajnos nem tudom mi a neve :(
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te a holttér tükörre gondolsz így írd be a keresőbe hátha.
2011. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem olyanra gondolsz ami a teherautókon meg a buszokon van csak elől, meg esetleg a jobb1nél
2011. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt biztos, hogy lehet venni kereskedelmi forgalomban, nem kell külön csináltatni. Nem is kell bajlódni a ragasztással, mert öntapadós. Valamint az is biztos, hogy arra szolgál, hogy tolatásnál az ember, ha hátrafordul és belenéz, akkor képet kap arról, hogy mi van a kerekek mögött, mennyi hely van még a tolatáshoz. Azért lenne fontos, mert egy szűk kis utcában sokszor kell parkolnom (egyik rokonom ott él) ahol akkora kapubejáróba kell betolatnom az úttal párhuzamosan, ami 20-20 centivel hosszabb az autóm hosszánál, és ez így elég problémás, segítségemre lenne egy ilyen tükör, hogy pontos képet kapjak az árok padkáról.
2011. aug. 28. 23:42
 7/10 A kérdező kommentje:

Na végre megtaláltam! Remélhetőleg a funkciója az, amire én gondolok. Mi a véleményetek?


[link]

2011. aug. 28. 23:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az, ezt szokták kamionokra is felrakni a jobb oldalra.
2011. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ez hasznomra válna tolatásnál az előbb vázolt szituációban?
2011. aug. 29. 09:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod nézd nem egy nagy összeg ahogy láttam vegyél egyet próbáld ki.
2011. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!