Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kavicsot kaptam a Ford Fusiom...

Kavicsot kaptam a Ford Fusiom szélvédőjére. Még csak egy kis 10 cm-es csik. Lehet javitani? Mennyibe kerül? Nem másik autó csinálta, nem volt forgalom.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vékony fúróval megfúrod a repedés végén, megáll (buszokon láttam). De a műszakin már nem megy át így.
2011. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
repedés nem javítható!
2011. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 T5- ***** válasza:

Ha szerencséd van akkor még egy 10-15 cm-es repedés javítható. 4-6 ezer forintokatviszont elkérnek érte.

Nagyon fontos, hogy ne kerüljön bele szennyeződés, vagy víz. Úgyhogy szerintem ha még friss akkor gyorsan maszkold körbe. Ne ragasztószalagozd le, mert akkor kuka az egész (belemegy a ragsztó). rá egy nylon és duck-tape-pel a széleit ragasztd le, hogy ne porozódjon, meg na kapjon nedvességet, és mindél előbb vidd el egy autóüvegeshez.

Egyébként, hogy sikerült, ha nem volt forgalom?

2011. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férjem szerint volt forgalom. Én égen-földön nem láttam autót!
2011. márc. 20. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tavaly előtt ugyanígy forgalom semmi, és megrepedt, azt mondták üvegesnél, hogy feszültségtől lehetett. nekem 10 e ft ot mondtak javításra, 70% ban eltüntetehő, nekem 28e ft volt a szélvédőcsere. fabia 5éves
2011. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most Hajduszoboszlón vagyunk. Itt állitólag van egy autó kereskedő, aki ezzel is foglalkozik. Nem ismeri valaki?
2011. márc. 21. 18:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltuk a szerelőt. Nem vállalta, mert már 30 cm-es a csik. 4000 ft lett volna a javitás, de azt mondta nem ér semmit. Hát marad igy. Majd ha kell, csere lesz!
2011. márc. 27. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!