Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto radiot hogyan kell bekotni?

Auto radiot hogyan kell bekotni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy vannak olyan tipusok, melek a gyujtas levetelekor sem kapcsolnak ki. Na, ez az amit szeretnek elkerulni!
2011. aug. 28. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem az autórádiótól függ, hanem attól, hogy a betápját az autóban hova kötik! Ha a gyujtáskapcsoló után kötöd, akkor biztos, hogy kikapcsol.
2011. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyújtáskapcsoló után kötöd a betápját, akkor biztos, hogy kikapcsol.
2011. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha meg a memóriavezetékét is a gyújtásra kötöd, az kész öröm, mert soha az életben nem fog eltárolni egyetlen csatornát, beállítást sem. főleg, ha fordítva kötöd be a gyújtás-memória vezetékeket. az is szép baleset, mert elsőre nem ugrik be, hogy meg kellene fordítani, mert látszólag jól működik... normális fejegységnél meg lehet fordítani a két szálat, hogy autótipustól függően jó helyen legyenek a betáp vezetékek az iso csatlakozóban. (persze ehhez olyan fejegység kell, aminek a gyártója nem gyárt porszívót.)

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem kapcsol ki a gyújtás levételekor, de nem vagyok lusta csak egy mozdulat és kikapcsolom kézzel!
2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács.

Ha nem értesz hozzá szakszervizzel köttesd be, ugyanis új készülék esetében, ha bármi gond van csak akkor érvényes a garancia ha a szakszervizben történt beszerelést számlával tudod igazolni, aminek a másolatát csatolni kell a garancialevélhez.

Ha nincs számlád a beszerelésről ugrik a garancia!

Mellesleg ez bele van írva a garancia levélbe is a Jótállási feltételek című fejezetben. Szó szerint idézve:

CSAK SZAKSZERVIZBEN BESZERELT KÉSZÜLÉKRE VÁLLALUNK GARANCIÁT!

Kérjük a jótállási jegyen a szakszervizben végzett munkavégzést igazolni.

Csak az emberek lusták végig olvasni, amikor meg gond van csak csodálkoznak, hogy a bolt vagy a szerviz elküldi őket a sóhivatalba..

Nem egy óriási összeg a beszereltetés nekem 2000 ft ért szerelték be, és ha bármi gondom van bátran mehetek reklamálni, és érvényesíteni tudom a garanciával kapcsolatos jogaimat.

2011. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!