Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen rádiót vegyek az autóba?

Milyen rádiót vegyek az autóba?

Figyelt kérdés
1996-os F-es Opel Astrám van. A korábbi Blaupunkt Car 300-as (gyári) rádiós magnó tönkrement. Mi alapján tudom eldönteni, hogy milyen rádiót vegyek az autóba, ami beleszerelhető? Kb. 10 ezer forint értékig gondolkodtam a rádió árában, USB-csatlakozóval. Bocsi de nem értek hozzá, nem tudom milyen típus szerelhető be.
2011. okt. 12. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik beszerelhető. még a két din méretű is, csak kérdés mit kell hozzáalakítani...

Ha normál 1 din méretű fejegységet veszel, ott maximum kábelezni kell.

2011. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi az az 1 din méret? Már bocs a kérdésért :)
2011. okt. 12. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
1 din az a méret, ami gyárilag benne van. Ha jót akarsz magadnak, inkább 25 ezer körül nézz egy normálisat (Sony, Pioneer...) , mert utána bánni fogod.
2011. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10.000Ft-ért, újat ne vegyél. Pioneer, kenwood, alpine, blaupunkt. Ezek közül válassz, de újonnan ezek mind 20.000Ft felett vannak. Az USB-s M.N.C-t kerüld el, ezt tapasztalatból mondom.
2011. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyira megbízhatatlanok az "alsóbbkategóriás" rádiók? Igazából nem szerettem volna 10-15-nél többet adni rá, meg végül is használt sem lenne rossz.
2011. okt. 12. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen:

[link]

Elégedett vagyok vele.

2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jónak néz ki, én is elfogadnám. Köszi az ajánlást.
2011. okt. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!