Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót vegyek?

Milyen használt autót vegyek?

Figyelt kérdés
400-600 ezer körül keresek olyan autót, amit lehetőleg \'98 után gyártottak, nem papírból van, akár egy vezetőoldali légzsáknak is örülnék, olcsón fenntartható, keveset fogyaszt, bőven elég az 1,4-es motor és valamilyen szinten formás autó is (bár nem ez a fő szempont). Örülnék, ha el tudnátok látni tanáccsal, hogy milyen típusok között érdemes választani.
2009. ápr. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt letudod szűkíteni a találatokat, beírtam azokat az adatokat amiket felsoroltál és közel 500 db-ot dobott ki. Én mindenképpen német autót választanék és benzineset.

2009. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindenképpen 98-as toyotát vennék. azok baromi jók! egyrészt a japán a legjobb minőség a mai piacon, így van esély h ilyen idősen kifoghatsz egy igazán jól muzsikálót. Csak az velük a gond hogy külsőre már nem néznek ki nagyon szépen, elég sokat változtak 11 év alatt az autó designok, dehát ez a legkevesebb sztem mert nem divatbemutatóra való egy autó
2009. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Twingokról mi a véleményetek? Eddig francia autókkal volt dolgom, de nem csalódtam bennük.
2009. ápr. 18. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Corsa B 1,4i.Nekem bevált.Üzembiztos,olcsó hozzá az alkatrész,nem eszik sokat.
2009. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.4-es Fiat Bravát javasolok, ez kellően nagy belül és nem túl nagy kívül. Viszont azt tanácsolom hogy minden japánt messziről kerülj el mert NAGYON drága minden alkatrész hozzájuk, illetve a kocsi ára is irreálisan drága a "jó hírnév miatt", alkatrész igaz nem kell gyakran de ha kell akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod... sokhoz bontóban sincs cucc vagy ha mégis akkor ott is drága.

Tanácsolom, hogy nézelődj a www.hasznaltauto.hu -n, keress rá ezekre a kocsikra, márka nélkül évjáratra és pénz beállításokkal! Utána ha találsz egy szimpit akkor ajánlom hogy nézz utána a kocsinak a www.nepitelet.hu-n ugyanis a szép külsőbe beleszeretés után jönnek a legnagyobb pofára esések :).


Remélem találsz megfelelő kocsit! Üdv!

2009. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok, tapasztalatból mondom, hogy messziről kerüld el a VW csoport tagjait! Audi, Seat, Skoda és VW ezek jó kocsik voltak olyan 93-94 ig utána jött a minőségi romlás érdemes megnézni a népítéleten a 100-as Audi-t 94-ig utána 94-től az A6-osokat :).
2009. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! :)
2009. ápr. 21. 16:35
 8/8 anonim válasza:

Használt autó vásárlásról itt található egy alapos leírás

ÉRDEMES ELOLVASNI


[link]

2011. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!