Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó vezetett szervíz...

Ha egy autó vezetett szervíz könyves, akkor tuti hogy kerskedésben sem tudják visszatekerni az órát?

Figyelt kérdés
Autót veszek, egy 2004-es városi kis autót néztem ki magamnak, de csak 51.000 km van benne, és elég jó áron van. Nem szeretnék olyat venni, amiben vissza van tekerve az óra :S
2011. aug. 28. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
meg lehet játszani a szervízben, hogy kamu szervízkönyvet adnak ki... mindent meg lehet oldani. csupán pénz kérdése.
2011. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lodarazs ***** válasza:
33%
Ma már nem!
2011. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6-7 éves kocsikban általában már benne van a 100e+ km.

1 ál szervízkönyv és a visszatekerés megvan 30-40 ezerből szval megéri nekik visszatekerni.

am fiatal a kocsi tehát sokat nem tekerhettek vissza

2011. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg légyszi! Nálam csak jobban érthettek hozzá! :S



[link]

2011. aug. 28. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár igaz is lehet az 57.000km, Matizok ritkán mennek évente 30-40e km-t, nem az a tipikus cégautó ugyebár... :) Nagy átverés szerintem nem lehet, sokat nem tekergethették ha egyáltalán. Nincs lelakva a belseje (amennyire a fotón látszik), ezeket ennyi idő alatt amúgy sem szokták szétrúgni. Egy állapotfelmérés (10-20e HUF) minden használt autó megvásárlása előtt javasolt a rejtett hibák elkerülése végett, de ezt ennyiért én jó szívvel ajánlom ha ilyen autóra van igényed.


Remélem segítettem. :)

2011. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként persze, hogy hamisítanak szervizkönyvet is (mint lassan mindent...), de ebben az esetben úgy gondolom talán nincs erről szó. A szerviz amelyik beüti a pecsétet elvileg meg kell őrizze a javítások dokumentációit (számlák, munkalapok, stb.), bár kérdéses mennyire hajlandóak ezt kiadni. Renault Hungária például minden magyarföldön szervizelt autójáról ad infót akár telefonon is VIN-szám (vagy lehet h alvázszám?) alapján. Érdeklődni minden esetre megér egy próbát.
2011. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha már 7 kilót kiadsz 1 kocsira akkor NE déwót!!!!!!!!!

semmit se érnek. azt végiggondoltad h ha beléd széll 1 barom akkor zsákban visznek el a helyszínről?

vegyél pl ford fiestát v focust. olcso a fenntartásuk és ritkán romlanak. nekem össz 5 is volt ebből a 2 tipusból és nincs problémám.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!