Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptembertől járni fogok...

Szeptembertől járni fogok konditerembe (nem divatból, hanem egy alkalmassági vizsga miatt), de azért jól jön egy kis mozgás az alakomnak is:D. Mit gondoltok, mikor lesz észrevehető változás? 18L 168cm 60 kg

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor lesz a változás észrevehető, ha ésszel csinálod az egészet. kérdés mi a célod, de a kondizás 60%-ban a kajáláson múlik, 30% edzés, és kb 10% a regenerálódás.


Diétában ez méginkább hangsúlyozott, mondjuk 70% a kajáláson múlik.. De ha alkalmassági vizsgára készülsz, akkor nem értem, hogy miért a fogyókúra topicban van a kérdés.

2010. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert fogyni is szeretnék
2010. aug. 23. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor diéta a fontos, vagyis hogy kevesebbet egyél, hogy a zsírt felhasználja a szervezeted. Ha nem diétázol, hanem sokat zabálsz, akkor nem fogyni fogsz, hanem az izmod fog épülni, és még vastagabb leszel.
2010. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted nagy hibát övetsz el. Én felvételiztem rendőrsuliba, 2-szer is.

Első alkalommal úgy, ahogy te. Fogyókúra sok-sok edzés stb. Hát nagyon nem jött be. A lényeg az, hy legyen erőd. A 60-65 kg-ra ott szükséged lesz, ne akarj 50-55 lenni.

Másodszor én is erősebben, kicsitt több súllyal jelentkeztem és láss csodát, sikerült, a fizikai sem terhel meg. Ne akarj gebe lenni, mert nem fogod bírni hosszú távon az egészet. Majd emlékezz rám.

2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

valaki esetleg a kérdésre is válaszolna??

tudom, h a diéta fontos, de nem ez volt a kérdés. köszi

2010. aug. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!