Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy elbőgtétek magatokat mikor forgalomból vagy rutinból gyakoroltatok?

Figyelt kérdés
Velem ma esett meg. Na nem úgy kell elképzelni hogy ráestem az oktatóm vállára és fulladásig bőgtem, sőt még elis fordítottam a fejem hogy ne lássa azt a pár könnycseppet de márcsak arra lettem figyelmes hogy nyújtja a papírzsebkendőt. Olyan ciki volt. :D Azért jött ki belőlem mert az elején nagyon jól kezdtem a vezetést (forgalomból) és fokozatosan rosszabbul vezetek és fogalmam sincs miért, egyre figyelmetlenebb vagyok. :(
2011. aug. 30. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem felidegesített a nap vége előtt,így a kocsival mikor a parkolóba álltam be orral,a gallyrácsot megtörtem az elején.:xd

mindezt azért,mert szerinte nem ment a körforgalmazás nekem.ezért utasított,hogy köv. alkalommal szóljak neki,és egész nap azt csináljuk.bosszúból még csak szólni se szóltam neki.:-)

2011. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem sírtam, max kínomba nevettem, de ma motorral mentem forgalmi órán, és kisebb huppanónál kiesett a tükör a visszapillantóbol, és szanaszét tört az aszfalton:D(szét volt rohadva a műanyag, és eltört) Mondom ilyen nincs.
2011. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azigen! :)
2011. aug. 30. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"bosszúból még csak szólni se szóltam neki"


És akkor most kivel csesztél ki? -.-

2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vele.érdekesen meglett a forgalmam is elsőre,mint minden más.ja és nem használtam azt a ma nagyon elterjedt lefizetéses módszert.
2011. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen miatt nem sírom el magam:D

Volt egy-két óra ami nem ment túl jól de nem kellett plusz órát vennem és elsőre át is mentem mindenből.

2011. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát van egy pár kategóriám mind sikerült elsőre de mindegyiknél így éreztem én is ,hogy egyre szarabbul megy de vizsgára elég volt a szar vezetésem, te is így lehetsz , sírni csak"a győztesnek szabad" de neked sem tiltja semmi,te is győztes vagy!xd
2011. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1-es ennyire nem bírni a kritikát egy oktatótól, hogy már rongálni kell miatta, gáz
2014. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!