Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 2.5tdi 2002töl szoval...

Audi A4 2.5tdi 2002töl szoval az "ujjab" regi mennyire jo ez a motor? Mert en azt hallottam hogy a 2.5 tdi ik nem igazan a legjobbak inkabb az 1.9. velemenyek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hali,


Csak annyit, hogy én is nézegetem manapság a 8-12 éves audi dízeleket.Utánaérdeklődtem, és asszongyák az okosok (szerelők), hogy a 2 legjobb audi dízel a 3.0 és az 1.9

a 2.0 val vannak kisebb nagyobb problémák, a 2.5-el viszont elég sok... és rosszak a szervíztapasztalatok,

sajnos, pedig nekem nagyonbejön :)

2012. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
sziasztok! nem tudom mi a bajotok a 2.5TDI vel, nekem kb 6 évve van 1 a4 2.5TDI angliai jobbkormányos, de meg semmi baja sem volt, nem hogy a motorjának hanem semminek....
2012. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nyilván minden paraszt a maga lovát dicséri, de a tények a következők: 4 éve van nálam egy 1999.évi 2,5 V6-os TDI. Évi 20-25ezer km.-t autózom, a kopó alkatrészeken kívül fék, lengőkar, stb nem kellett hozzányúlni. Nincs garázsom, minusz 15-20-ban is rendesen indul, soha nem hagyott cserben. Viszont az is tény, hidegen nem hajtom 2000-es fordulat fölé, az olajcserén nem spórolok, itt nem is az olaj árára gondolok hanem a ciklus betartására. Nagy nyomatékos motor, elfogadható fogyasztás, nagyon kényelmes, igényes belső tér, nekem bevált. De nyilván ez is csak 1 vélemény a sok közül.
2013. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!