Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért húzzák le folyton az...

Miért húzzák le folyton az olasz autókat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiat puntóból rengeteget eladtak,alfa spider egy legenda,és a többi pinin farina alkotás is mára már legenda.Formailag általában szépek,és motorikusan is megbízhatók főleg 1,6 16v és az 1,3 Mjet.
2011. szept. 1. 13:46
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a magyar közhelyes közvélemény szerint F betűs autót nem szabad venni, mert az szar. Ford, Fiat, Francia a 3F. egyébként értelmét vesztette a 90-es években, mikor már az olaszok is minőségi autót kezdtek el gyártani. nekem is olasz autóm van, és semmi bajom nincs vele. van ismerősöm, akinek francia autója van, rönyó, és pözsó, egyikkel sincs baj. tudod, aki nem tud vezetni, bármelyik autót szét tudja gyilkolni, és halálra tuja zúzni is őket.
2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én se értem ezeket az embereket. Napi szinten fiat-okkal közlekedek (céges autók, punto, bravo, scudo) és marhára megbízható, ráadásul elég dinamikus jószágok. Az alkatrész nem drága hozzá, ahhoz képest, hogy évente kb 50-60 ezer km-t teszünk bele, nem igazán kell szerelőhöz vinni (kb 2-3 évente jön elő valami nem túl komoly bajuk). A puntok az 1.3-as multijet motorral úgy mennek mint a rakéta, de a scudo is meglehetősen fürge szekér. A bravo-ról már ez nem mondható el, talán a három közül ez tetszik a legkevésbé, minden szempontból.

Én nem mondom azt, hogy nincs hibájuk, mert nekem is volt már német autóm és valóban jobban felszereltek, meg vannak bennük olyan kis finomságok, amik a fiatokban nincsenek, ám ezenkívül egyetlen egy okot se tudnék mondani, hogy miért ne lenne érdemes fiatot venni.

Egyébként személyes tapasztalatom, hogy amikor egy társaságban szóba jönnek az autók és én felhozom a fiatot és elkezdenek fikázódni, akkor 99%-ban kiderül, hogy az illető még csak nem is ült fiatban, vagy legalábbis elég keveset, azt is utasként. Ennyit lehet adni kb. az ilyen véleményekre.

2011. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt Fiat is, és Alfa is a családban. Ha figyelsz az olajra, vízre, szűrőkre, kimennek a világból, ne aggódj. Sőt, azt szeretik, ha egy kicsit odapörkölnek nekik.
2011. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt,mert sznobok az emberek,és állítólag a VW már luxus márka(muhaha),másrészt az olaszt nem igazán szabad elhanyagolni,mert megbosszulja csúnyán,de ez általában igaz mindre.A másik ok,hogy amikor elkezdték hozni a 90-es évek elején külföldről,mind lelakott,széthajtott szar volt,és ugye mindig a kocsit kell hibáztatni,mert óra szerint csak százezer van benne,csak a valóság volt más.Na mindegy,akinek van vagy volt olasz autója,és megadta neki az alap dolgokat,tudja hogy semmivel sem rosszabbak az átlagnál.
2011. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a VW miért akarja megvenni az Alfát? (ISTEN ŐRIZZ!)


Mert nincs jó motorjuk! Megvették a suzukit, amiben FIAT fejlesztésű motorok vannak, de nem mentek vele semmire, így most lesz*ják a suzukit.


De a lancia 037, a Stratos->(Ami 2kerékhajtással verte a rallyn az Audi URQUATTRO-t!) és a legendás Delta HF Integrale, ami 7éven keresztül uralkodott sorozatban.

10 évig uralta a rallyt e 3 gyöngyszem. Akkor mégis kik nem tudnak autót gyártani ???

Ma már teljesen megbízhatóak, gyöjnyörűbbek, biztonságosabbak.


[link]

Németek veszik elsősorban a Giuliettát (de köztük luxembourg tele van MITO-val és Giuliettával, 2 hónapja tapasztaltam)! Fél év alatt több mint 50ezret eladtak!

A 159-es valami elképesztően gyönyörű, és 6 éves dizájn, a Brerát 2002-ben mutatták be, és még ma 9 éves dizájnal is elképesztően gyönyörű.

Akik szidják az olasz autókat, annak még nem volt olasz autója, legalábbis lanciája, alfája nem, ami tele van szívvel, lélekkel, és elképesztő formavilággal.


"Szív nélkül csak gépek lennénk"

2011. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!