Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? 17F és kapok egy...

Mit tegyek? 17F és kapok egy 2011-es 5ös BMW (530d) autót, de félek attól hogy ez túl brutál lenne ha egy ilyenből szálnék ki bárhol. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
4 honapja van jogsim.
2011. szept. 1. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha neked brutál akkor inkább kérj egy kisebb autót!
2011. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél ?

Fogadj velem.

Egymás autóiba,hogy mégiscsak kamuzol.

46F Megabrutál (Land Rover 4.2 Supercharged 2006)

2011. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Elárulom a saját tapasztalatomat:

17 évesen leraktam a B jogosítványt.

Otthon volt egy családi autó:Mercedes Cls 320 CDI.

Mivel apukám otthonról irányította a cégét legtöbbször így én használhattam az autót már 17 évesen is.


Iskolába azzal jártam,beálltam a tanári parkolóba mert máshol a környéken nem volt ingyenes parkoló hely csak utcai ahol 3 óránként be kell dobálni a pénzt.


Hát nem mondom azért mind a diákok mind a gyerekek néztek,volt tanár aki pikkelt rám de mivel elég agresszív gyerek voltam sokan nem is mertek kötöszködni mert azt hitték valaki vagyok,pedig igazából senki nem voltam:)


Amióta kocsival járok sokkal jobb a kapcsolatom az emberekkel tanárokkal,érdekes,hogy nem lenéznek és irigykednek hanem a s'ggemet is nyalják és nem tudom miért.


Viszont Bulizni ha megyek akkor csak is úgy,hogy a kocsimat ne lássák mikor leparkolok mert nem a pénzemért szeretnék egy lányt se összeszedni...

Szóval szerintem nem gáz ,én pl 17 évesen úgy néztem ki mint egy 14:)Szóval az volt a gáz:)


Most már 20 vagyok és már a kocsi is el lett adva,most egy kis opel corsával járok és ha hiszed ha nem jobb nekem egy kisebb értéktelenebb autóba az élet.

Nem az van ha kiszállok az utcán,hogy kis köcs'g elkényeztetett r'hadék...

2011. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdéssel egy baj van, az, hogy KAMU...

17 évesen tudod mit vezess? Disznót spárgával...

Nevetséges a kérdés!

2011. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 12:13 :

Azért nyalják ki a seggedet a tanárok mert kell az iskolának a péénz és hátha apuci támogatja egy kicsit a sulit,vagy tanároknak zsebbe... ez már csak így van

2011. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Apukám adója 1%-át a sulimnak akarta utalni,de nagyon gyorsan lebeszéltem:)

Inkább utalják olyanoknak akik életet mentenek:Tűzoltóság,Mentők

2011. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 T-ohm ***** válasza:
Szerintem maga a közlekedés lenne brutál ilyen kocsival 4 hónapos jogsival, ha az első pár km-t megúszod karcolás, horpadás, vagy törés nélkül az örömteli lesz a kocsinak, de a helyedben begyakorolnám a vezetést valami hulladék autón, összetörni az is jó... Egy Bmw az BMW, de ha egy hülye tirpák mászik ki belőle, akkor hiába BMW...
2013. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!