Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=dQc_wVAbM0Q&feature=fvwp&NR=1

Kicsit sztem kamunak tűnik h egy II-es golf és 100-190 km/h-ra így gyorsul.Ez max 2 sec.


2011. okt. 8. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem gyorsult, hanem kipörgött a kerék, látszik, hogy közben váltott egyet. A 100-190 az olyan 5.5mp lehet a videón.


2literes 16 szelepes 2barral töltött motor, 600 paripa. Simán lehetséges. ( ha megnézed a feltöltő videóit, tlaálsz ott még egy két csodát, 700+ lovas Polo és hasonlók )

2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Durva tuninggal majdnem minden lehetséges.
2011. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jolvan így hihető hogy látszik van itt valaki aki nagyon ért hozzá.am igazad...
2011. okt. 8. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy

- többe kerül a tuning mint maga a gép

- mi értelme is van?

- egy 800 kilós, nem erre tervezett autót ilyen sebességgel hajtani életveszélyes (ha csak nem voltak más átalakítások is, az oldalt nem olvastam el)


Nekem 2es golfom van, ha kicsit nagyobb a szél már 100nál is halálfélelmem van, mozog az egész, abszolút nem olyan jól fekszi az utat mint egy újabb autó.


Szép és jó a gyorsulás, de vajon a fékeket is hozzá igazították?


Amúgy megjegyzem a magyar gyorsulási versenyeket rendszeresen megnyeri a srác a füstjelekkel működő golfjával:

http://www.youtube.com/watch?v=i6GfkkqM7Uw


Úgy legyorsulta a kispókot mint a sza*t, pedig azért az sem kispálya...

2011. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!