Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet tanulni motorozni?

Meg lehet tanulni motorozni?

Figyelt kérdés

Simson Mini Rigával vagy

Romet Ponyval is meglehet tanulni motorozni?

Később akarok venni egy cross motort,

mondták nekem mindenhol hogy először valami olcsóbb stílusú motoron pl simsonon tanuljak meg motorozni.

EZEKEN IS MEGLEHET TANULNI MOTOROZNI VAGY ÉRDEMESEBB EGY SIMSON S 51-ET VENNI?

Mert árban azért nem ott vannak mert az a mondjuk 20-30.000 ft különbséget rá tudnám költeni majd később a crossra.

Szerintetek?

Én erre a 2-re gondoltam,vagy simson s51? vagy ti mit mondanátok?


2011. szept. 3. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy simson közelebb van egy picivel a nagyobb motorokhoz, mint a többi amit említettél ( több fokozatú váltó).
2011. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ja igen,és váltani megtudnék velük váltani?

tudom közelebb van,de azért egy iylen is jó,nem?

2011. szept. 3. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 80-as években nőttem fel, és tanultam meg ezeket a dolgokat. Hidd el, nem nagy gépészkedés rometen, vagy simsonnal tanulni!

Egyébként ha a kettő közül kellene választani, a simson működése, pontossága, stb. közelebb áll a mai motorokhoz, mint a romet...

(Én évekig hajtottam rometet, imádtam!! Annak ellenére, hogy bárhol képes volt ledögleni:-

), és tolni kellett kilométereken át...)

2011. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, tavaly vettem meg az első motoromat, a jó öreg szinyót:D Előtte próbáltam menni a rokonom 125-ös ével, miután elmagyarázta hogy kell váltani, elindultam az udvarba és majdnem meg volt a kerítésXD Hirtelen azt se tudtam hogy mit húzzak:D A szinyóval megtanultam mindent a mellékutcákban, aztán már a fő útra is kimerészkedtem. Most ott tartok hogy egy Kawasaki KMX 125-el pocsékolom az üzemanyagot:D A motoros ismerőseim 90 százaléka simsonnal tanul meg váltani.
2011. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!