Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson-al meglehet tanulni...

Simson-al meglehet tanulni annyira motorozni, hogy egy mz251-es motort biztonságosan eltudjak vezetni?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve van egy 50es simson enduro-m, megy mint a golyó. 2000-2500 km-t mentem vele mindeddig kisebb hosszabb távot. Az merült fel bennem, hogy ha később nagyobb kategóriára váltok, mennyit jelent egy 251-es mz-hez a szerzett tapasztalat.
2010. nov. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem épp ezért van gyakorlati vizsga a jogosítványhoz
2010. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Már csak a több KG-ot és LE-t kell majd megszoknod. Simson után tökéletes.
2010. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó az alapokhoz a simson, az Etz már sokkal erősebb, sokkal jobban húz, ésszel kell vele bánni, egy hírtelen gázadásra teljesen másképp fog reagálni mint egy simson. Óvatosan bánj vele, hiába van nekem A korlátlan jogsim, egy tapasztalatlan motoros vagyok:) Még erősebb motornál is ugyanezt tudnám elmondani. Autóval szoktam közlekedni és valóban nehezebb észrevenni egy motorost a kereszteződésben, jól szét szoktam nézni, de sokszor láttam már hogy kimentek a motoros elé sajnos. A kereszteződéseknél lassíts és úgy közelítsd meg, ha egy idióta kimegy eléd ki tudd kerülni. A simsonnal utazóban kb. 50-60 ha tövig húzod a gázt 70 vagy egyes simsonoknak sokmindentől függően nagyobb a végsebessége. Az Etz-vel tudsz 80-90-nel is menni de nagyon oda kell figyelni a biztonság érdekében.
2010. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat

Valahogy én is így gondoltam.

üdv

2010. nov. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!