Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Annyira bánt, hogy még nem...

Annyira bánt, hogy még nem tudok jól vezetni. Mennyi idő, mire sokkal ügyesebb leszek?

Figyelt kérdés
Igazából az autót nem tudom normálisan kezelni, a szabályok okésak, a helyzetek felismerem, megoldom, de annnnnnyival másabb a benzines sajátot vezetni, mint azt a dízelt, amin tanultam, azon ügyesebb voltam....
2011. szept. 8. 17:06
 1/7 Akitöl anyud óva int válasza:
Gabi te vagy az??????
2011. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, minden nap. Először csak a környéken, hogy érezd a kocsit. Ha vidéken laksz, vagy forgalomtól kinnlevőbb területen, az még jobb.
2011. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én is, mikor dízel tanulóautó után beültem a benzinesünkbe, lépten-nyomon lefulladtam. Egy hét után ugyanúgy kezeltem, mint a dízelt. Szóval nyugi, neked is menni fog! :)
2011. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is furcsa volt az elején, meg az hogy pörgősebb autó mint a dízel...

még nincs 2 hete hogy megjött, de első utam 80 km volt kb, a végére teljesen megszoktam a gépet, csak azzal volt gond hogy jobban gyorsult mint a dízel, aztán hamar fent volt lakotton 50-en amit lazán tul is léptem.

majd belejössz, egy 100 km lazán elég hozzá

2011. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot 1-2 napig csak az elindulást gyakorold kihalt helyen. Ha arra ráérzel, már sokkal jobban fog menni és jobban is fogod érezni. Utána esetleg lehet kicsit a gyorsítást is gyakorolni,hogy megszokd a pörgősebb benzin motorral való közlekedést...
2011. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen Gabi vagyok:D
2011. szept. 9. 14:29
 7/7 anonim válasza:
Nekem is furcsa volt diesel után vezetni a benzinest. A lényeg tényleg, hogy mindig légy lendületes, ne essen le a fordulat.
2011. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!