Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó példát mutatnak a...

Milyen jó példát mutatnak a rendőrök? Ezek után mennyünk? Nekik mindent szabad?

Figyelt kérdés
Épp egy tömegközlekedési eszközzel mentem, amikor szemben egy rendőrautó jön, és a kedves rendőrbácsi telefonál, ráadásul, ha még azt mondom hogy a faluba valamelyik eldugott utcában akk jóvan, de a főútvonalon, azért má nem kéne. Őt ki bünteti meg? És erre mondhatnak akármit, hogy súlyos eset van,mert azt rádión közlik, és akkor is életveszélyes. Senkinek nem kívánom de csak forduljon elő egyszer, hogy a redőautó balesetet okoz telefonálás miatt.
2011. szept. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
a serif, az serif. ne felejtsd el. viszont, ha balesetet okoz, jobban megrágatják, mint egy mezei embert.
2011. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne mennyünk utánuk! De még csak ne is menjünk! Tényleg sok szabálytalankodó rendőrautót látni. Őket senki nem fogja megbüntetni. Esetleg, ha egy traffi elkapja őket.
2011. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szinte mindegyiküket elkapja a gépszíj és felsőbbrendűnek,sérthetetlennek,egy kiválasztott elit törvény által is védett tagjának érzik magukat.

A tiszta fajú árja ...

Engem kis hiján megöltek a minap amikor egy kanyarból kibukkanva velem szemben,tőlem kb 20 méterre az ÉN SÁVOMBAN kék villogóval igyekezett leszorítani egy szerencsétlen öreg Swiftet,mellesleg egy teherautó ELÉ.

Két jobbos kerékkel az árokban tudtam kivédeni csak,ha nem quattróban ülök felborulok vagy ha rutintalan lettem volna,frontálisan telever a Renault Traffic a szentendrei Skanzennél.

Csak azért nem mentem vissza mert az Asszonykám kocsiját nem akartam megjegyeztetni és egyéb problémát generálni de szívem szerint elvertem volna a sofőrt mint szódás a lovát!

2011. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
halódtam már olyan extrém esetet ahol a rendőr okozta balesetet rákente a miatta porul járt autósra...nem kell meszire mennem egyik barátom is igy járt,pirosnál állt és hátulról belement az épp telefonáló rendőr,és még ő volt felháborodva hogy mért nem engedte előre mert épp riasztották meg stb...hozzáteszem jelzés nélkűl.plusz telefon kézben tartva..........
2011. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként létezik olyan osztály a rendőrségnél, akik arra szakosodtak, hogy a rendőröket lebuktassák bármilyen szabálysértésért.


Pl lát egy járőrt, és direkt telefonnal a kezében vezet autót, hogy megállítja-e őt.

Ha nem, akkor oda megy és feljelenti, mert nem megfelelően végezte a munkáját és ezért komoly büntetést kap.

2011. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Meg nem is az de én 30ezer neki semmi sőt még vadásznak rám hogy vajon telefonálok e?? Bár én úgy vagyok vele bizonyítsa be hogy telefonáltam. De az a másik ami miatt én fel vagyok háborodva hogy elbújkálnak meg stb és úgy büntetik halálra az embert 50 100 200 ezres bírságokra. 72 ezret keresek ne egyek 4 hónapig vagy miaf@sz?? De ha megbüntet még többet kell dolgoznom kitermelnem és még kevesebb lesz az időm és persze hogy az úton intézem el az ügyeim. Meg a vc-n meg kevesebbet alszom. És ha ilyenkor megbüntet a rendőr még egyszer kétszer mert kialvatlan fáradt ideges agyvérzésig dolgozó ember vagyok a volánnál akkor mi van? Az nem közveszélyes? Jaa azt lehet?! Igaz hogy gyomorideget kapok ha kimegyek az utcára mert 3 nagyobb bírság egy évi kereset aztán a család meg éhen hal addig.közbe jönnek a behajtók viszik amit lehet házat kocsit...Igaz egy élet spórolása volt De ez kit érdekel?! Csak árulja már el valaki ha a dolgozó nem dolgozik ,mert épp éhen hal mi a kib@szott kúrva anyámból fogja felszedi az adót az állam és miből hízik az a sok tetves politikus?
2011. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is érdemes velük foglalkozni! Az ő képzeletük oda szárnyal hogy azt hiszik istenkirályok és hogy nekik mindent szabad (a baj az hogy őket senki nem felügyeli napi rendszerességgel)


Egy aljas mocskos egy söpredék banda (tisztelet annak a 0,00001% kivételnek)!


Sajnos ha egy egyszerű ember oda áll az igazáért és vele szembe 2 rendőr ,akkor akármit mondhat az ember az igazságából akkor is a rendőrnek lesz igaza (ha elver 2rendőr akkor is úgy fog kijönni a dolog hogy ők ott se voltak,te biztos csak elestél...)


Egyszer már megváltozhatna a rendszer (Szívesen megnézném hogy vernek szájba meg rúgnak pi..án jó pár csicskaruhást)!!!!!!!

2011. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is elcsíptem egy ilyen esetet, betelefonáltam a központba a haverom telefonjáról...

Másnap visszahívták a haveromat és elmondták hogy figyelmeztetésben részesítették a rendőrt.

A visszahívásos csodálkozásomra a haverom adta meg a választ: az ő telefonját az unokatesója intézte, aki a rendőrségi szakszervezetnél dolgozik...

Amúgy nem rendőrt nem figyelmeztetnek, hanem rögtön megbüntetnek... védik a mundér becsületét... ennyi...

2011. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!