Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tisztíthatom a motoromat?

Hogyan tisztíthatom a motoromat?

Figyelt kérdés

Fekete színű, de a festés már egy kicsit kifakult. A festésen kívül van más megoldás is, amivel fényessé tudom tenni a műanyag részt? Milyen fényezőt használjak?


A motort hogyan tehetném fényessé?


2009. szept. 26. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A festett részeknél ugyanúgy mint egy autónál is egy pasztázás általában segít. A műanyaghoz meg vannak műanyag, gumi ápolók. Bemész egy autósboltba, ott megkaphatod ezeket. Ha pasztázol előtte nagyon jól mosd le, töröld szárazra viledával, egy porszem se legyen rajta, mert különben karcolni fogja, ha elég tiszta, rákened a pasztát véknyan és ha rászárad egy nagyon puha ronggyal ami nem karcol letörlöd róla, ezután már szép fényes kell hogy legyen. Műanyag ápolóból jobban ajánlanám a krém szerűt mint a spray-t. Vehetsz olyat ami a gumit is ápolja, bekened vele a gumit, úgy fog kinézni mintha új gumi lenne.
2009. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én pár éve, a kocsit szoktam lemosni majd polírozgatni (nyáron akár hetente-kéthetente is :D). Olyan csuda jó szine szokott lenni, hogy csak na! Amióta motorom van, minden más járművet letojok :D Van polírozógépe apunak, vettem hozzá egy kisebb fejet is, amit tok használni a tanknál. A többi részen törlőronggyal polírozom!
2009. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!