Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen összegű büntetésre...

Milyen összegű büntetésre számítsak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ma feljelentettek a rendőrök papírok nélküli motorozásért (Suzuki DR600) úgy, hogy nem is közlekedtem vele éppen, hanem mellette álltam. Rendszám nincs rajta, és jogsim sincs hozzá.



Mire számítsak?


2011. szept. 18. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj be és magyarázkodj hogy nem vezetted a járművet hanem csak ott álltál mellette, ha esetleg megkért valaki hogy vigyázz rá vagy nem tudom akkor vele beszéld meg a dolgot. Egyébként 70.000 Ft bírságra számíthatsz hogy jogsi nélkül "vezetted". Jobban jársz ha fellebbezel.
2011. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kért meg senki, hogy vigyázzak rá. Előtte valóban én mentem vele, de amikor a rendőrök odajöttek akkor már csak álltam a motor mellett egy jó ideje, tehát éppen akkor nem használtam.


Köszi a választ!

2011. szept. 18. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének ismerted el a vezetést? Akkor ott azt kellett volna mondanod, hogy nem vezetted.
2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lényegében nekik azzal volt bajuk, hogy nincsenek papírok... Na mindegy, majd jön a büntetés aztán kiderül :S
2011. szept. 18. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért nem mentél el , és hagytad ott a motort :) Ha én állok egy rendszám nélküli motor mellett, nem jelentenek fel csak ha elismerem, hogy enyém/én mentem vele stb. Ha nem bizonyítható, hogy a tied a motor akkor kb semmit nem tudnak csinálni sztem.
2011. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te mondod:

Jó napot kívánok!

Rendőr:

Magáé a motor?

Te:

Igen biztos úr az enyém! Épp most vásároltam és trélerrel hoztuk el eddig! Ismerősöm hozta el eddig , de neki fontos dolga akadt , így legurítottuk a futóról és innen egy másik ismerős fogja tovább szállítani.


Ennyi a logika....


( Ha ottmaradnak , akkor felhívod egyik ismerősöd és hazaviszi. Vagy hazatolod...)

2011. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!