Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enduro vagy városi motor az...

Enduro vagy városi motor az élvezetesebb motor?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon tetszenek a motorok,jövőre leteszem A1-es vizsgát,ezért 125ccm3-ig nézegetem motorokat és az alábbiak választására jutottam:

Enduro:

Yamaha Dt 125

Kawasaki D Tracker(enduro gumit cserélnék rajta)

Husqvarna wr 125

Városi:

Kawasaki D Tracker városi /supermoto kerékkel

Honda CBF 125 ( ez nagy kedvencem)

És a Suzuki DR 125 Sm-et akárhova írhatnám.

Tapasztalatból,aki ment már mindkét stílusú motorral,hol élvezetesebb menni? terepen vagy úton(persze tudom terepen,de terepmotorral,azért nem indulnék el nagyobb túrákra mondjuk úton,mert egyrészt kényelmetlen az ülése másrészt meg inkább terepre használnám)

Jó mindkét stílus jobb,városi jobban tetszik,de nagyon szeretnék terepen is menni.

Mind terepen,mind közúton megtehetem azt,hogy megyek,mindkettőre van lehetőségem.

Szerintetek,melyik jobb választás?

Köszönöm a válaszokat


2011. szept. 18. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol akarod használni?


Közúton / túrázásoz egyértelműen egy cruiser vagy egy akármilyen sport / túra motor.

A mezőn csapatni természetesen egy enduro.


Városba meg egyik sem. Oda vagy robogó vagy (viccen kívül) automata váltós motor! Bár az szerintem 125-ösben nemigen van, de nagyobba akad, pl.: Honda dn 01 vagy még vagy 10 másik márka is.

2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél endurot. Nem kényelmetlenek az én tapasztalataim szerint. Vagy inkább írtad a supermotokat is...nekem azok is tetszenek egy xt 125x vagy dr 125sm, d tracker kiváló választás lenne.
2011. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem élvezetre nagyon ott van a yamaha dt 125-ös, a többiről nem tudok nyilatkozni, hogy is lehetne egy ilyen kérdésre válaszolni? szerintem itt nincs olyan ember, aki mindegyikkel ment már volna.

bár a dt annyit fogyaszt, mint egy személyautó, gyorsul is szépen de azért egykerékre nem fog ágaskodni

2011. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, hogy döntöttél?
2018. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!