Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meik motor jobb? Gilera GSM...

Meik motor jobb? Gilera GSM 50 vagy Derbi senda 50?

Figyelt kérdés
Mindakettő supermotoban. Melyik jobb,nyomatékosabb,megbízhatóbb?
2011. okt. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
derbi senda
2011. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. és valamit tudfsz mondani róla h milyen vagy csak mondtad h a derbi?? meg hogy biért jobb?
2011. okt. 3. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
senda odavág :D
2011. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is szeretnék venni egyet, de nem tudom, milyen magasan van az ülésük... Valaki meg tudná nekem mondani?
2012. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MarceLL9999 válasza:

Derbi ...... műszaki adatok.

Gilera ........ műszaki adatok.

Ott minden műszaki dolog le van írva!

Ülés magasság, s.t.b... .

2017. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adam2007_9999 válasza:
Szinte ugyanaz a kettő. 50es motoroknál a helyedbe inkább blokkot választanék. Az új Derbik, Apriliák és azt hiszem a Gilerák is d50b0 blokkal vannak szerelve, ezt ajánlom a legjobban. Régebbi Derbikbe (1998-2007ig, ha jól tudom) EBE/EBS blokkot raktak, azok se rosszak. És akkor van az am6, Riejuk, Yamahák, Motorhispániák, régebbi Apriliák stb. vannak ilyen blokkal szerelve, ezt viszont nem ajánlanám (egy d50b kicsivel erősebb és az am6 váltója eléggé pontatlan). Ez az én személyes véleményem, de akár egy S50/51es Simsonnal is jól járhatsz, ha éppen olyat fogsz ki(ha Simsont veszel nagy az esély rá, hogy megtanulsz szerelni :) ).
2020. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!