Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretsz vezetni? Miért?

Szeretsz vezetni? Miért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen.Mert jó.
2009. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert olyankor elfelejtem a napi gondjaimat, csak a vezetésre figyelek.
2009. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szeretek,mert hatalmam van a gép felett!
2009. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Szeretek, mert -ésszerű határok között- élvezem a sebességet:), mert kikapcsol, mert jó irányítani az autót és az egyes helyzeteket minél jobban kezelni, megoldani, mert (legtöbbször) könnyedén jutok el bárhova...
2009. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%

Szeretek,nagyon is..nekem ez az egyik lételemem :D

Felszabadít,ha bánatos vagyok akkor vezetéssel megnyugszom(ehhez nem kell gyorsan menni se)

2009. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is imádok! (És engem még lepontozni se bírnak, akik ezzel szórakoznak itt :D)


Mindenkinek köszönöm a választ, és balesetmentes vezetést kívánok!

2009. ápr. 24. 18:50
 7/10 anonim válasza:
100%

Igen,mihelyt lehetett már kezdetem is a tanfolyamot.

Azóta is(kicsit több mint 1 éve)balesetmentesen róljuk a köröket.

2009. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Igen mert szerintem megnyuktato :) ráadásol még a feszültségem is le tudom adni vele :) (motorozok:)
2009. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem szeretek,mert sokkal költségesebb ,nyűgösebb,felelősségteljesebb és valamivel vaszélyesebb mint a tömegközlekedés vagy gyalog. Számomra nem megfelelő.Pedig van már vagy 7 éve jogsim,de sose kaptam kedvet hogy vezessem anyámék Mazdáját. Nem is akarom összetörni.Sosem éreztem magam magabiztosnak vezetés közben.Tartok tőle,hogy bár én ól is megyek,valami felelőtlen részeg állat belém jön,és egy életre lebénulnék péládul.Ezek az estek mindennaposak, orosz rulett az egész,hogy mikor kerül rám a sor.Én képtelen vagyok ezt bevállalni.
2010. szept. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy van, akit megnyugtat, és van, akit kiráz még a vezetés gondolatától is a hideg. Én az előbbiek táborához tartozom, persze nem a városi dugóban nyűglődés lazít el...
2010. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!