Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért vennétek meg egy...

Mennyiért vennétek meg egy ilyen autót?

Figyelt kérdés
11 éves autó, 95000 kilométer van benne (ez biztos, hogy ennyi), volt már törve a hátulja, akkor meg lett csinálva, rendesen működik. Van rajta 1-2 karcolás, festékleverődés, nem garázsban tartott. Nincs benne klíma, 1,4-es motorja van. Szerintetek ez kb mennyit ér meg?
2011. szept. 20. 12:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy mindkettő számít. Ha úgy árulja az ember, és van mivel bizonyítani, akkor el fogják hinni a km-t.
2011. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:41


Te vagy idióta. Ez már újonnan sem volt jó autó. Ő meg szét is törte. Egy vizsgára felkészítésnél is annyit kell rákölteni hogy az már fáj.

2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Hogy a G Astra-s barátom idézem. "Hát a F Astra-nál egy kicsit kevésbé sz@r." - ez volt a válasza arra a kérdésemre, hogy hogy vált be nála fél év használat után az újonnan vett G Astra.
2011. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
OPEL SEMMI PÉNZÉRT!!!!!!! JAPÁN AUTOKRA BUKOK:D de ez személyes vélemény:D
2011. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyét mint itt komolyan! Mondjátok már meg, hogy akkor mi a jó autó???

Azt már megszoktam, hogy a franciát szidjátok, de már az Opelt is?

Vicces egy társaság ez.

Francia fan vagyok, ennek ellenére 6 évig volt G astrám 130 ezerrel vettem, soha semmi baja nem volt

2011. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ja és 150 ezerrel úgy vittem felügyeleti (protekció-mentes) műszaki vizsgára, hogy utoljára 130 ezernél néztem meg a futóművét. Természetesen probléma nélkül átment.
2011. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Hát inkább csak a GyK-n létező szerencsés Opel Astra tulajdonosokból és hasonlóan szerencsés francia autó tulajdonosokból van sok. A legtöbb embernek nincs ilyen oltári szerencséje. Vagy egy tucat Opel Astra valós életét követtem végig. :(

Az Opel a Renault-tal versenyez minőség terén.


Amúgy hogy mit érdemes venni ha komoly szempont a megbízhatóság, az több tényezőtől függ.


Újonnan vagy használtan és milyen más fontos szempontok vannak.


Van két típus és két generációja ami azért mert nagyon rossz minőség és igénytelenség miatt olcsó volt és még olcsóbb lett. Ezek a Swift Mk. II és Mk. III és a F és G Astra.

Amúgy nem öröm nekem ezt mondani.

2011. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nekem meg itt a GYK-n jöttek először ezzel, hogy az Opel milyen megbízhatatlan szar lenne.
2011. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Én akiket ismerek, senkinek nem volt még gondja az Opellel. Egyébként meg biztos vannak jobb kocsik, de azt is nézni kell, hogy az embernek mire futja. Hiába szeretne valaki BMW-t, ha csak egy Suzukit tud megfizetni...

Köszönöm a normális válaszokat.

2011. szept. 21. 07:27
 20/35 anonim ***** válasza:

Az van, hogy én többen ültem, volt amelyikben utaskén volt amelyikben sofőrként, ami simán pár éves létére a kereszteződés közepén leállt. Legjobb barátom apjának autója is ugyan ilyen volt. Amikor harmadjára volt szervizben, ő megunta és szétszedte. Egy kb. 5 Forint értékű alakrész volt a hibás a motorban, ami miatt már a félautót kicserélték. De ilyen hiba több is van benne. Jó mára már ezeket a hibákat már minden hülye is ismeri.

De azért én a sok szívás miatt gyűlölöm. És ami a legrosszabb, az új Astra vásárlásnál s jó áron való becserélésen kívül nem volt "jó" tulajdonsága.

2011. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!