Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell meg tanulni a KRESZT?

Hogyan kell meg tanulni a KRESZT?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
elméletben vagy gyakorlatban?
2011. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leülsz és elkezded pl. tesztekkel. Egy csomó szabály van, de szerintem elég logikus. Meg az, hogy ezt a való életben, gyakorlatban ahsználnod kell, elég sok motivációt adhat.
2011. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elméleti. Most akarom el kezdeni B-kategoriából le rakni, de már úgy akarok be íratkozni hogy tudjam a KRESZT.;)
2011. szept. 21. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Azért iratkozol be az órára, hogy megtanuld a KRESZ-t. Nem villogni kell vele hogy én már tudom. Be kell ülni az órára és figyelmesen hallgatni, ha valamit nem értessz, akkor meg kérdezni. Egyébként nyomatni kell a tesztkérdéseket minden nap, akkor egy idő után rögzül.
2011. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Felesleges"


A frászt felesleges, pont hogy az a jó ha minél többször olvasod el, annál jobban rögzül, mélyül. A tanár úgyis vagon dologgal ki fogja még egészíteni. Ráadásul az órán olyan nagy a tempó, hogy úgysem jegyzed meg, jobb úgy odamenni hogy már van fogalmad a dolgokról...



Én így csináltam:

- "petting szakasz": először csak elolvasni mint egy olvasmányt, megérteni kb miről szól, megszokni a hülye fogalmazást


- összefüggések keresése, globálisan átlátni: sok összefüggés van, amelyek nincsenek egyértelműen leírva, illetve szétszórva. ezeket megtalálni, egységében átlátni az egészet, mi miért lehet, ok-okozat


- harmadik olvasatra pedig törekedni a teljes megjegyzésre


Közben sok sok teszt, és minden nap forgatni a könyvet, mert az sosem árt...

2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan iskolát választasz akik lelkiismeretesen tanítják a kreszt, és nem olyat, ahol tanfolyamot se tartanak, csak beszedik a pénzt, akkor fölösleges. Akkor a tanár mondja, hogy milyen ütemben mikor mit tanulj meg.
2011. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!