Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerecc autót vezetni?

Habibi kérdése:

Szerecc autót vezetni?

Figyelt kérdés
van jogsim, elég jól vezetek, anno a vizsgán még a rendőr is megdicsért, hogy milyen szépen vezetek, minden szabályt betartok, nem megyek gyorsan, udvarias vagyok, de valahogy utálok vezetni.nem tudom miért, de ha vezetnem kell, akkor hányinger fog el és rosszul érzem magam. van még valaki így vagy csak én? Szerettek autót vezetni?
2011. szept. 21. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én a hosszú C-től kapok hányingert...
2011. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyelvtant se szeretted mi? Milyen rendőr volt a vizsgádon? Én szeretek autót vezetni. Neked biztost van egy rossz élményed és azért nem szeretsz vezetni.
2011. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
bocsi, azért van szerecc, mert nem engedte , hogy kiírjam szépen, amúgy köszönöm a válaszokat. a rendőröm nagyon aranyos volt, ha nem veszem figyelembe, hogy 4 embert a 6-ból megbuktatott
2011. szept. 21. 19:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Első kérdésem,lehet hülye vagyok,sose vizsgáztam autóvezetésből,jogsim sincs így nyilván... de... mióta vállal bármilyen részt,szerepet egyáltalán az autós oktatásban vagy főleg a vizsgáztatásban a rendőr?


Sőt,amennyire tudom,még a vizsgáztatás és az oktatás is élesen és drasztikusan elkülönül már? Ergó,aki vizsgáztat,az nem oktathat,aki oktat,az nem vizsgáztathat, vagy?


Vagy legalábbis ugyanazt a személyt ugyanaz a másik személy nem vizsgáztathatja,aki oktatta,vagy?


Szóval nem értelek.

2011. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,amúgy meg,olyan nincs,hogy ez az oldal a nyelvileg helyes fogalmazást,helyesírást ne engedné.Ez hülyeség.
2011. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de miért nem a kérdéssel foglalkoztok? miért akadtok ki ilyen kis semmiségeken? ha bántja a szemed, akkor csukd be (azt írta ki, hogy ez nem társalgó oldal v. mit).én külföldön élek, nem vagyok magyar, nálunk a vizsgánál rendőr is van. kész pont.
2011. szept. 21. 19:37
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem abban az országban írsz, aminek ismered az anyanyelvét, és ahol kisbetűkkel kezdődnek a mondatok?!

Ez itt egy magyar oldal, ha nem tűnt volna még fel!

2011. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem. Jogsim sincs kocsira :) Motort annál jobban szeretek! <3 :D
2011. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szeretek igen. Nem értem te miért nem. Esetleg félsz a forgalomban, nem vagy magabiztos? Gyakorlással megoldható ez a dolog. Mondjuk én nem budapesti vagyok, a fővárosban még nem is vezettem, de nem is szívesen tenném. Azonban a városomban és más városokban is nagyon jó elboldogulok, ahogy országúton is. Egyedül a magas benzinárak veszik el a kedvem az egésztől. :(
2011. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Van jogsim ,de soha nem szerettem vezetni én is rosszul voltam már a gondolatától annak hogy valahova mennem kell. Hál istennek már nem kell vezetnem.
2011. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!