Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Spuri-suliról mi a véleményetek?

Spuri-suliról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi? eki? laszti?
2011. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem. :D Spuri-suli (autóiskola-Budapest)
2011. szept. 21. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom az üzemanyag adalékra gondolsz?

jobban megy tőle az autó :) kitakarítja az üzemanyagrendszert. évente egyszer kétszer szoktam venni nincs vele bajom.

2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehettek ennyire hülyék..AUTÓSISKOLA
2011. szept. 22. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Te GYÍK akkor azt írd le.Nem árt pontosítani a mai világban amikor már majdnem minden névre,fogalomra ezer más meghatározás,értelmezés van.
2011. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te gyík!!! olvasd el rendesen mielőtt válaszolsz. Spuri-Suli.. Ha nem tudod mi ez akkor segít a google barátod.. gyökééér -.-
2011. szept. 25. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elméleti oktatás rendben van. A gyakorlatban viszont nehéz kifogni jó oktatót. A legtöbb korlátolt, rosszindulatú bunkó, aki csak a pénzt akarja kicsikarni belőled. Csupán harmadik oktató váltásra sikerült normális embert kifognom. Ha jó oktatót akartok találni, Schwenner Istvánt ajánlom.
2013. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Spurinál egyetlen oktatót tudok ajánlani, aki képes magyarázni, s aki mellett a tanulásra alkalmas légkörben lehetséges a vezetést tanulni. Az oktató neve Schwenner István. Őt ajánlom. Talán van még egy-két jó oktató, de a tapasztalataim alapján a többségük korlátolt és sokszor visszataszítóan rosszindulatú bunkó, aki szinte szándékosan érti félre a kérdéseket, aki csak kötözködni, időt húzni, pénzt, energiát és lelkesedést elvenni vagy üvöltözni tud, de megnehezítik a tanulást, s ez sokba kerül neked.
2013. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ludman Lajos oktató egy öntelt ffffószer...(azzal nyitott, hogy "a spuri suli ÉN vagyok!A többiek itt mind csak ilyen vendégoktatók az ÉN tanpályámon") Anekdotázgat, beszél teljesen oda nem illő dolgokról,(pl családjáról, béna női sofőrökről stb) míg a slusszkulcsot még meg sem érinthetted. Húzza az időt, inkább ő a száját koptatja mint te a gázpedált.A nőket alázza, semmibe nem veszi. Én 12 percet hallgattam a baromságát, majd visszakértem a pénzem és kiszálltam.
2017. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!