Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülnek és mennyivel...

Mennyibe kerülnek és mennyivel tudnak menni ezek a robogók? (lent)

Figyelt kérdés

malaguti f15, malaguti f12, yamaha aerox robogók mennyibe kerülnek és mennyivel tudnak menni?


melyiket ajánljátok?


2011. szept. 24. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
UTFG!
2011. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Használt árakat mondok : malagutik : 200e körül vannak nagyon jok


roxok: 250nél már lehet jot kifogni.


Malaguti : örülj ha nem esik szét a szar olasz gyártmány és megy 80at. óra szerint többet megy de nem -.-"


aerox : folytásnélkül 80. de veszel bele görgőket variot meg pufot megy 100körül akár fölött.


enyém (rox) gyorsulásra van szóval 80ig fent van pár mp alatt onnantol viszont szánalom ahogy felmegy 100fölé...(malossi 3.5 görgők , malossi kuplung , leo vin TT pufó)

2011. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mind a 3 robogónak ugyan az a blokkja. Annyi eltérés van hogy az Aeroxot csak vízhűtéssel gyártották, a Malagutikból meg van vízhűtése és léghűtéses is.

A legolcsóbb a Malaguti F12. Én ilyet vettem mert ugyan annyit tud mint az Aerox csak kb 50.000el olcsóbb használtan.

Full gyári a motorom, nagyon szépen húz és 80-at megy, múltkor meglepődtem mert síkúton 85-el mentem vele.

Az Aerox hiába Yamaha, azt is az olaszok rakják össze.


A Malaguti F12-t '94 óta gyártják és azóta volt pár modellfrissítés, először csak a lámpa lett más, az ülés lett jobb és digitális műszerfalat kapott, később teljesen megújult.


Az Aerox nem sokat fejlődött, csak a színek változtak és a műszerfal. Ezzel a régi dizájnnal is nagyon drága.

2011. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 115ezerért vettem egy Piaggio NRG Mc3 DD 50 lc-t, gyárilag 90-95 volt a végsebessége (nem csal az órája!!!) vettem rá egy Leo Vinci ZX kiput és így 100-105-öt megy nagyon jó vétel volt, nagyon jó gyorsulása van kb 5500rpm-nél indul meg 7000rpm-nél ér rezo sávba ami a fordulatot 9000rpm-re löki fel, a végsebbességnél 10000-10500-at pörög.

Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon jó sport robogó feszes teleszkópjai vannak, nagyon jól lehet dönteni!

2011. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A malagutis srácnak : KB a te sz@r öszehányott f0sod hiába fekvő vizes mina soha a büdös életbe nem fog annyit menni mint egy aerox. Aeroxnak jobb a világitása , szemm formatervezés, nagyobb ülés-üléshely. Sokkal nagyobb az aerox.


Leo Vin ZX. : a TT jobb választás lett volna :D:D és nem rosszak az adatok. Grat hozzá :))

2011. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kössz, de a TT miért is lett volna jobb választás? Mentem már TT-s motorral és össze sem hasonlítható a ZX-el sokkal jobb a menetteljesítmény és erősebb a rezo sáv is és a hangja is finomabb! Ja és én nem adtam érte 40ezret hanem egyik ismerősömtől vettem 15ezerért szóval jól jártam vele :D
2011. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg ingyen kaptam haveromtol :D:D és nekem tetszik h midnenki rámnéz ha meghalják a TT-t :DD mondjuk pufó szempontbol ez csak ideiglenes mert télen GIANELLII 4ever :DD
2011. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A malagutis srácnak : KB a te sz@r öszehányott f0sod hiába fekvő vizes mina soha a büdös életbe nem fog annyit menni mint egy aerox. Aeroxnak jobb a világitása , szemm formatervezés, nagyobb ülés-üléshely. Sokkal nagyobb az aerox. "


Azért mert jobb a világítása már gyorsabb is?

Melyik formát nézzük? Egy 1998-as f12-t vagy egy 2010-es f12-t?


Ha egyszer ugyan az a blokk akkor mitől menne jobban az aerox? Hiába japán márka, azt is olaszban teszik össze és olasz blokkal gyártják.


Mind a 3 robogó amit a kérdező írt ugyan azzal a blokkal készül és ugyan annyit megy. Az áruk különbözik.

2011. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!