Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift autóm van, és...

Suzuki swift autóm van, és amikor indítom, elindul de lefullad mi lehet a baja? Pénteken még indult semmi baja nem volt! (szombat, vasárnap nem használtam)

Figyelt kérdés
Az aksija volt töltvel kb.két hete.Fel lett töltvel.De ma néztem tiszta fejér minden poros.Meg letöröltem ugy indítottam ,de folyat a tetején.A csőröl ami a két oldalán van jön le a festék(szerintem kimarata).Lehet kicsapott a sav benne?Mi a teendő?Elég ha csak aksit cserélek benne?
2011. szept. 26. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy fehér poros? Azután írod, kifolyt a sav a tetején. Megoldás akku csere, elszulfátosodott mert öreg!
2011. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oldalán és a csőn ami a két oldalán van az volt tiszta fehér poros,letürültem a port ,és látszott alatta kimarata a csővet ami az oldalán van(lejött a festék).Amugy az aksi kb 2 éves vagy 2.5 éves lehet több nem.Csak ott csezte el a párom felöntötte vízzel és egyből rárakta az autóra.Nem kellett volna állni hagyni?Így kifort a sav valószinű. Nem?Ha veszek másik aksit akkor jó lesz?
2011. szept. 26. 11:49
 3/6 anonim válasza:
Nincs benne inditásgátló?Miénknek ez volt a baja.nem működött megfelelően,és nem kapott üzemanyagot az autó.
2011. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csapvízzel öntötte fel?Ha igen mehetsz másik aksit venni.A csapvíztől zárlatos lesz.
2011. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy csapvízzel.Ioncserélt vízzel.
2011. szept. 26. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy elég az akku csere.Meg kellene mérni a töltést,hátha baj van vele,igazából pillanatok alatt megvan,szinte nem kerül semmibe.Ha jó,akkor szerintem elég egy új akku.
2011. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!