Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 92ben letettem mocira a...

92ben letettem mocira a jogsit, de nem használtam, nem találom. Hol tudnék utána érdeklődni, újra kikérni? Érvényes e még?

Figyelt kérdés

Kis motorra volt letéve 51cm3 alattira.Az még érvényes ugye?

Természetesen vennék még órákat mert nem vezettem azóta.Ki tudom kérni újra vagy vizsgáznom kell?

Ahol letettem (heves megye)csak ott tudok utána érdeklődni és ott adják ki újra?(most Pesten lakok)Hová kell beadnom a kérvényt?

Mennyibe fog kerülni?


Köszike


2010. nov. 11. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor neked segédmotoros jogsid van/volt. (M)

ha azóta letetted a 'B' kategóriát akkor az magába foglalja az 'M'-t is.


itt leírják mi kell:

[link]


javaslom a központi okmányirodát.

2010. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egy ismerősöm azt mondta hogy mivel ilyen régen tettem le akkor csak egy papír okmányt kaphattam róla,és nincsen szerinte nyoma így nemigen tudok utánajárni.Ez igaz?Azt mondta a kismotorra nem tartják úgy nyilván az okmányokat nincsen úgy bejegyezve mint pl az autóra a jogsi,és tegyem le újra ezért is tettem fel a kérdést.Azóta nincsen semmi másra jogsim,és most egy kis moci kéne a munkám miatt.Köszi

2010. nov. 11. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Okmányiroda. Ott megmondják mi a teendő. Kideríték tényleg van-e aztán ha van sztem párezer ft-ért majd csináltatsz egyet.
2010. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!